جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۹ آذر ۱۳۹۲
احوال آب و هوا، ۳ روز قبل به گوش مسئولان خدمات شهری می رسد
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در دیداری که معاون خدمات شهر و مدیران ستادی از اداره کل هواشناسی استان البرز به عمل آوردند، توافقاتی در زمینه آب و ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در دیداری که معاون خدمات شهر و مدیران ستادی از اداره کل هواشناسی استان البرز به عمل آوردند، توافقاتی در زمینه آب و هوایی میان این دو بخش صورت گرفت.


معاون خدمات شهری شهرداری کرج در این خصوص گفت: طی این دیدار از امکانات و ابزار قدرتمند موجود در این اداره بازدید به عمل آمد که بیانگر توانمندی اداره کل در شناسایی موقعیت های گوناگون آب و هوایی است.


حسن مدیرروستا بیان کرد: معاونت خدمات شهری به دلیل وظایف و مسئولیت هایی که به عهده دارد، پیوسته باید در جریان شرایط گوناگون جوی قرار گرفته تا بتواند خدمات مناسبی را به شهروندان ارائه دهد.


مدیرروستا با اشاره به اینکه آگاهی پیش از وقوع بارش ها و بحران های آب و هوایی، می تواند خدمات این معاونت را یک گام پیش برد، اضافه کرد: بسیاری از فعالیت ها و خدماتی که در این معاونت صورت می گیرد، تحت تاثیر شرایط آب و هوایی و جوی است. از این رو، پیش بینی شرایط فوق می تواند تاثیر مستقیم و مثبتی بر اقدامات و تصمیم گیری های این حوزه داشته باشد.


این مسئول بر قدرت پیش بینی شرایط جوی سه روز قبل اشاره کرد و از این توانمندی به عنوان یک ابزار مفید برای خدمات رسانی نام برد.


وی افزود: طی این توافقات مقرر شد این معاونت با در اختیار قرار دادن شماره همکاران و مسئولان این بخش، در جریان به روزترین و جدیدترین اخبار هواشناسی قرار گرفته و برای انجام  اقدامات لازم مهیا شوند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری