جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۹ آذر ۱۳۹۲
تبدیل وضعیت استخدامی نیروهای شهرداری بوشهر
معاون اداری و مالی شهرداری بوشهر گفت: استانداری بوشهر ۳ روز برای تبدیل وضعیت نیروهای استخدامی شهرداری از قراردادی به رسمی و تعدیل نیروها فرصت داده است. به گزارش جنوب نیوز، ...

معاون اداری و مالی شهرداری بوشهر گفت: استانداری بوشهر ۳ روز برای تبدیل وضعیت نیروهای استخدامی شهرداری از قراردادی به رسمی و تعدیل نیروها فرصت داده است.

http://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim//Uploaded/Image/139209062027347581625873.jpg

به گزارش جنوب نیوز، امیر قاسمی در نشست شورای شهر بوشهربا بیان اینکه نیروهای شهرداری نسبت به پست‌های موجود افزایش نیرو دارد اظهار کرد: در حالی که تعداد  نیروهای شهرداری بوشهر ۷۰۰ نفر است ولی ۱۰۲ پست رسمی برای این شهرداری ارائه شده است.

وی با بیان اینکه نیروهای دیپلمه خواستار رسمی شده هستند افزود: خواسته نیروهای دیپلمه شهرداری برای رسمی شدن این است که به ادامه کارشان اطمینان داشته باشند، درحالی که قراردادی بودن نیروها، به معنای تعدیل و اخراج آنها نیست.

معاون اداری و مالی شهرداری بوشهر افزود: براساس قوانین استخدامی، تنها دیپلمه‌هایی که فرزندان شاهد یا جانبازان ۲۵ درصد به بالا باشند، قابلیت تبدیل به نیروهای رسمی دارند.

قاسمی با بیان اینکه پست سازمانی شهرداری بوشهر ۱۰۲ پست است خاطرنشان کرد: شهرداری هم اکنون ۷۰۰ نیروی استخدامی دارد، درحالی که ۱۰۲ پست سازمانی دارد.

وی با بیان اینکه استانداری به تازگی ۳ روز فرصت برای ارائه لیست نیروهای شهرداری بوشهربرای تبدیل وضعیت استخدامی آنهاداده است، افزود: به دلیل فرصت کمی که داشتیم، افرادی که زودتر به استخدام شهرداری درآمده‌اند و دارای مدرک تحصیلی دانشگاهی هستند برای تبدیل وضعیت آنها  از قردادی به رسمی و یا تعدیل نیروها مشخص شدند.

سعید آزادشهرکی، شهردار بوشهر نیز با بیان اینکه برخی کارمندان اعتراض شان درباره لیست تبدیل وضعیت‌ها را به اطلاع وی رسانده‌اند، افزود: از کارگزینی خواسته‌ام براساس آیتم‌هایی به افرادی که برای تبدیل وضعیت انتخاب شده‌اند نمره دهد و آنهایی که معترض هستند، توجیه شده و دلیل عدم انتخاب شان را بدانند./ مرجع: تسنیم

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری