جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۹ آذر ۱۳۹۲
شهرداری امانت‌دار بیت‌المال است

امام جمعه نور شهرداری را امانت‌دار بیت‌المال دانست و بیان داشت: استخراج درست منابع، هزینه،جلو گیری از تضییع بیت‌المال و سودجویی برخی افراد، از ضروریات است.

Print Friendly, PDF & Email

حجت‌الاسلام عبدالرحمان باقرزاده صبح امروز در آیین تودیع و معارفه شهردار ایزدشهر،شهرداری را امانت‌دار بیت‌المال دانست و بیان داشت: استخراج درست منابع، هزینه،جلو گیری از تضییع بیت‌المال و سودجویی برخی افراد از ضروریات است. خبرگزاری فارس: شهرداری امانت‌دار بیت‌المال است

امام جمعه نور ابراز داشت: در حوزه مدیریت شهری موضوع همکاری بین ارکان شهرداری،شورا و مدیر اجرایی یعنی شهردار بسیار مهم است،اگر بنا باشد خدای ناکرده تصمیمات و اعمال مدیریت جزیره‌ای باشد،قطعا شورا و شهردار موفق نیست.

وی  افزود: شورا و شهردار باید با همه کارشناسی لازم و اصل مشورت به یک زبان و یکدل در راه یک هدف مشترک تبدیل شوند،البته تضارب آرا پشتوانه خوبی برای شهردار می‌تواند باشد و شهردار می‌تواند با این پشتوانه عامل حرکت شهر باشد و این بسیار پربرکت است.

باقرزاده تصریح کرد: باید به این اصل اساسی توجه داشت که اگر خللی در کار و مدیریت شهری ایجاد شود،بدخواهانی هستند که بخواهند با گل‌آلود کردن آب،ماهی خودشان را بگیرند.

امام جمعه نور متذکر شد: شهردار یک عضو شورای شهر و اعضای شورای شهر یک شهردار هستند که در کنار هم عامل پیش برنده  می‌شوند، اگر مردم احساس کنند وحدت و انسجام  وجود ندارد، احساس نگرانی می‌کنند.

خطیب جمعه نور احترام به حقوق،رای و نظر مردم را احترام به خود مردم دانست و افزود: مردم انتظار برخورد کریمانه دارند و شورا و شهردار باید انتظارات قانونی مردم را برآورده سازند.

باقرزاده خاطر نشان کرد: شهردار و شورا در مدیریت شهری باید افق دید خود را به آینده نسبتا دور داشته باشند و در برنامه‌ریزی و عملکرد درازمدت دور را ببیند و حداقل برای ۲۵ سال آینده تصمیم بگیرند و برنامه داشته باشند.

وی جذب و حمایت از سرمایه‌گذاران را برای توسعه و پیشرفت شهر ضروری دانست و ابراز داشت: باید در مدیریت شهری از مردم نمره قبولی گرفت که رضای خداوند در رضای مردم است./فارس

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری