جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۹ آذر ۱۳۹۲
شهرداری باید به نهاد اجتماعی تبدیل شود

شهردار رویان گفت: شهرداری باید از نهاد صرف خدماتی ـ‌ عمرانی به نهاد اجتماعی تبدیل شود.

Print Friendly, PDF & Email

احمد توکلی صبح امروز در مراسم تودیع خود بیان داشت: در بهمن سال ۸۴ همزمان با افتتاح شهرداری شهر جدید ایزدشهر یک تعهد اخلاقی به شهروندان دادم که در دوران خدمتم در این شهر افق روشنی برای ایزدشهر ترسیم کنم.

وی ابراز داشت: این تعهد را طی سند هشت ساله‌ای که تنظیم و تقدیم شورا کردم به تحقق و عمل رساندم و این افق روشن دست یافتنی شد،البته نواقصی هم بود که به پای جوان بودن شهر و کم تجربه بودن باید گذاشت.

شهردار سابق ایزدشهر اظهار داشت: تعبیر من در مدیریت شهری، ریل‌گذاری است که مسیر برای حرکت و هدایت شهر و شهرداری آماده می‌شود.

توکلی اجرای طرح هادی و توسعه عمران شهری و هدایت شهر به سمت اداری و تجاری به منظور توسعه و آبادانی شهر را براساس همین ریل‌گذاری دانست.

وی با ارائه گزارش عملکرد دوران خدمت خود در ایزدشهر ابراز داشت: در انجام پروژه‌های عمرانی هرگز بخشی‌نگر نبودم و کارهای عمرانی به مساوات در محله‌های مختلف شهری انجام شد به نحوی که از مجموع حدود ۱۵ میلیارد تومان در آمد حدود ۱۰ میلیارد تومان صرف عمران شهری در نقاط مختلف شهر شد.

شهردار سابق ایزدشهر تجهیز ناوگان موتوری،مکانیزه شدن خدمات شهری،تجهیز آتش‌نشانی، توسعه فضای سبز شهری به طوری که سرانه فضای سبز هر شهروند از صفر به ۷٫۵متر مربع رسید.

توکلی جذب سرمایه‌گذاران را عامل مهم دیگری در توسعه ایزدشهر و معرفی این شهر ذکر کرد.

شهردار رویان یکی دیگر از اقدامات خود در ایزدشهر را تبدیل شهرداری از نهاد خدماتی و عمرانی صرف به یک نهاد اجتماعی عنوان کرد و گفت: این امر را در رویان هم پیگیر است./فارس

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری