جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۹ آذر ۱۳۹۲
برنامه‌ریزی شهرداری اصفهان براساس نیازهای فرهنگی محلات

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری اصفهان گفت: قصد داریم مبتنی بر نیازهای منطقه و محله برنامه‌ریزی فرهنگی انجام دهیم.

Print Friendly, PDF & Email

اداره ارتباطات رسانه‌ای روابط عمومی شهرداری اصفهان، علی قاسم‌زاده اظهار کرد: تاکنون فعالیت های فرهنگی در فرهنگسراها انجام می‌شد اما اکنون قصد این است از پوسته خود بیرون آئیم و فرهنگ را در محلات و بدنه شهر پیگیری کنیم. شهرداری اصفهان

وی با تاکید بر اینکه رویکرد اصلی برنامه‌های فرهنگی آمدن در دل محلات بوده که منشا تغییر و تحولات می‌شود، افزود: وقتی صحبت از فرهنگ می‌شود، گستره‌ای از فرهنگ شهروند، فرهنگ مطالعه، دینی و غیره را شامل می‌شود.

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری اصفهان با بیان اینکه متناسب با ماموریت شهرداری، فرهنگ شهروندی در اولویت قرار دارد، تصریح کرد: شهرداری اصفهان تاکنون برای ارتقای فرهنگ شهروندی در میان کلانشهرهای کشور بسیار خوب کار کرده است.

وی خاطرنشان کرد: در ابتدا فرهنگ شهروندی بیشتر در فضاهای عمومی و تابلوهای شهری آموزش داده می شود که تاثیر خوبی در شهر داشته است.

قاسم‌زاده اظهار کرد: در حال حاضر در بخش فرهنگ شهروندی نیز سمت سوی حرکت ما در محلات است، در واقع قصد داریم رویکرد محله گرایی بخش فرهنگ شهروندی را توسعه دهیم.

وی افزود: در بخش آموزش فرهنگ شهروندی به سمت منطقه، محله و واحد مسکونی حرکت می کنیم در واقع سفیر شهروندی به صورت چهره به چهره با شهروندان ارتباط برقرار می‌کند.

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری اصفهان با تاکید بر اینکه قصد داریم مبتنی بر نیازهای منطقه و محله برنامه ریزی فرهنگی انجام دهیم، خاطرنشان کرد: در ابتدا طی تحقیقات و مطالعات بر روی محلات، نیازهای فرهنگی هر محل مشخص می شود و سپس بر اساس آن نیازها، برنامه‌ریزی می‌شود.

وی گفت: در این دوره جدید، برنامه‌های معاونت فرهنگی پاسخگویی به نیازهای فرهنگی منطقه است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری