جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۹ آذر ۱۳۹۲
قانون شهرداری ها را تغییردهید

دبیر معاونین کلان شهر های ایران به ضرورت مشخص شدن متولی خدمات شهری اشاره و خواستار شد: قانون شهرداری ها به روز شود و تکلیف مدیریت یکپارچه شهری مشخص شود.

Print Friendly, PDF & Email

محمد مهدی برادارن صبح جمعه در نشست خبری  جلسه توجیهی؛ برگزاری دومین همایش ملی مدیریت کیفیت خدمات شهری اظهار کرد: شهرداری تنها متولی ارتقا سطح خدمات شهری نیست و باید تکلیف مدیریت یکپارچه شهری مشخص شود. 

معاون برنامه ریزی و توسعه شهرداری مشهد با بیان اینکه برای وفاداری مشتری باید سطح خدمات را افزایش دهیم افزود: ابراز نگرانی و نارضایتی مردم در سطوح مختلف گره می خورد به مشکلات شهر نشینی و توسعه پایدار و  باید به سمت ارتقای خدمات برویم.

براداران به ضرورت مشخص شدن متولی خدمات شهری اشاره و خواستار شد قانون شهرداری ها تغییر کند.

رئیس شورای سیاستگذاری مدیریت کیفیت خدمات شهری تاکید کرد: تنها نمی توان در خصوص ارتقا سطح کیفیت خدمات شهری از شهرداری ها توقع داشت.

وی با بیان اینکه ۷ محور مورد توجه برنامه ریزان مدیریت شهری است، این محورها را  اینگونه نام برد: بررسی ، کارکرد مدیریت شهری در بحران و حوادث غیر مترقبه، موانع ارئه کیفیت خدمات شهری توسط شهرداری ها، برنامه ریزی برای رسیدن به توسعه پایدار در شهرها، فن آوری اطلاعات در شهرداری ها، مدیریت یکپارچه شهری، بررسی تجارب موفق و دعوت از شهرداری توکیو و استفاده از تجارب اساتید در این همایش ملی مدنظر قرار دارد.

وی با یادآوری اینکه  همایش ملی کیفیت خدمات شهری ۲۱ و ۲۲ آذر ماه در مشهد برگزار می شود افزود: این همایش ملی با حضور شهرداران از ۳ کلان شهر و مسئولان کشوری و استانی برگزار می شود./مهر

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری