جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۹ آذر ۱۳۹۲
صداقت در رفتار و گفتار شرط تداوم مذاکرات/ قانون اساسی ستون جامعه است
وی گفت: گروه مذاکره کننده ایرانی با اقتدار و عزت از حقوق حقه ایران در بحث هسته ای دفاع کرد و طرف های مذاکره کننده به خصوص امریکا باید ...


وی گفت: گروه مذاکره کننده ایرانی با اقتدار و عزت از حقوق حقه ایران در بحث هسته ای دفاع کرد و طرف های مذاکره کننده به خصوص امریکا باید بدانند شرط ادامه مذاکرات صداقت در گفتار و رفتار از سوی آنها است.


امام جمعه کرج با تشکر از گروه هسته ای ایران برای دفاع از حقوق مردم ایران در مذاکرات ژنو، تاکید کرد: مردم ایران همچون گذشته بر حق غنی سازی خود پافشاری خواهند کرد و هیچ گاه از حقوق خود نخواهند گذشت و سیاست مداران نیز باید در آن جهت تلاش کنند.


حجت الاسلام حسینی همدانی اعلام کرد: هرچند که امریکا پس از انقلاب های پی در پی در کشورهای مسلمان و رویداد مهم بیداری اسلامی سعی کرد حضور فیزیکی خود را کمرنگ کند اما مدیریت تحولات را به طور غیر مستقیم در دست دارد و متاسفانه برخی کشورهای عربی نیز در راستای نیل به اهداف این کشور قدم بر می دارند.


نماینده ولی فقیه در استان البرز اظهار داشت: در این میان رژیم صهیونیستی نیز بیش از پیش به انزوا رفته است و دیگر تمامی کشورهای دنیا چهره واقعی این رژیم اشغالگر را می شناسند و از اهداف شوم آن آگاه هستند.


امام جمعه کرج همچنین با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در خصوص مجلس شورای اسلامی، خطاب به مردم گفت: روز یکشنبه آتی به مناسبت شهادت آیت الله سید حسن مدرس روز مجلس نامگذاری شده است و رهبر معظم انقلاب از مجلس به عنوان ستون فقرات جامعه یاد کرده اند.


وی تصریح کرد: تعبیر مقام معظم رهبری از ستون فقرات و مرکز اعصاب جامعه برای مجلس نشان از اهمیت قانون و قانون گذاری در کشور است و مردم باید در تمامی زمینه ها قانون مدار عمل کنند و نمایندگان نیز در قانون گذاری حساسیت ویژه داشته باشند.


Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری