جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۸ آذر ۱۳۹۲
تشییع‌جنازه متوفیان زلزله دشتستان دسته‌جمعی انجام نمی‌شود/ نیازی به توزیع چادر نیست
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، فریدون حسنوند صبح جمعه در نشست شورای مدیریت بحران استان بوشهر اظهار داشت: وضعیت در شهرستان دشتستان عادی و زندگی مردم نیز روند ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، فریدون حسنوند صبح جمعه در نشست شورای مدیریت بحران استان بوشهر اظهار داشت: وضعیت در شهرستان دشتستان عادی و زندگی مردم نیز روند عادی خود را سپری می‌کند و مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد.


وی با تاکید بر لزوم حضور گسترده نیروی انتظامی در مناطق مختلف شهرستان دشتستان، افزود: باید شاهد حضور پررنگ نیروی انتظامی در مناطق مختلف باشیم و کنترل ورودی و خروجی به خوبی صورت پذیرد.


استاندار بوشهر بر لزوم پاکسازی مناطق آسیب‌دیده تاکید کرد و خاطرنشان ساخت: نخاله‌های ساختمانی نیز باید سریعا جمع‌آوری شوند و تا امشب هیچ نخاله ساختمانی در این مناطق وجود نداشته باشد.


وی افزود: بنیاد مسکن و راه و شهرسازی هم باید تجهیزات اعزام شده به منطقه را مشخص کنند تا آماری از اینکه از هر شهرستان چه تجهیزاتی به این منطقه رسیده است در اختیار باشد.


حسنوند تاکید کرد: در برخی مناطق نیاز است سم‌پاشی و ضد عفونی صورت بگیرد که دانشگاه علوم پزشکی باید نسبت به این موارد اقدام کند و چهار آمبولانس با کادر درمانی نیز به منطقه اعزام شوند تا در صورت نیاز وارد عمل شوند.


در هیچ یک از نقاط نیازی به توزیع چادر نیست


وی در ارتباط با توزیع چادر نیز گفت: در هیچ یک از نقاط نیازی به توزیع چادر نیست و در صورتی که نیاز باشد اقدام خواهیم کرد که در حال حاضر ضرورتی در این زمینه احساس نمی‌شود.


استاندار بوشهر با بیان اینکه تجمع نباید ایجاد شود، بیان داشت: کارها باید با آرامش انجام شود و وضعیت نیز در منطقه آرام است و امنیت خوبی برقرار است.


وی افزود: برای بازگشایی مدارس نیز در مناطقی که احتمال آسیب وجود دارد، عصر امروز نشستی برگزار خواهد شد و تصمیم‌گیری در این زمینه انجام می‌شود.


حسنوند با بیان اینکه تشییع جنازه متوفیان به صورت دسته‌جمعی انجام نخواهد شد، گفت: برای تحویل گرفتن جنازه متوفیان نیز نباید تجمع صورت بگیرد.


وی اظهار داشت: سه نفر از متوفیان مربوط به روستای دهقاید و دو نفر نیز مربوط به اهالی برازجان هستند و دو نفر نیز برای تشییع به خارج از استان منتقل خواهند شد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری