جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۸ آذر ۱۳۹۲
مدیرعامل جدید شرکت خدمات هوایی پیام کرج معرفی شد/ حدادپور عضو هئیت مدیره
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل جدید وعضو هیئت مدیره جدید شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام کرج با حضور محمود ...


به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل جدید وعضو هیئت مدیره جدید شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام کرج با حضور محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، شماری از مدیران کشوری، جواد کولیوند نماینده مردم کرج، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی، معاونان برنامه ریزی و اشتغال و هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز، مدیرکل پست استان البرز، تنی چند از اعضای شورای شهر کرج و شماری از مسئولان استانی ظهر پنجشنبه در محل هتل این فرودگاه برگزار شد.


طی این آیین حکم محمد علی مختاری توسط وزیر اهدا و وی به عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل جدید شرکت خدمات هوایی پیام معرفی و حسن حاجی عباسی که در سه ماه اخیر به عنوان سرپرست این منطقه را اداره می کرد، تودیع شد.


همچنین کاوه حدادپور با دریافت حکم از وزیر به عنوان عضو جدید هیئت مدیره پیام و قائم مقام مدیرعامل منصوب و احمدی تودیع شد.


مدیرعامل جدید این منطقه در مراسم معارفه خود، پیام را یک ظرفیت خوب برای استان البرز دانست و گفت: اما در چند سال گذشته از ماموریت سازمانی خود فاصله گرفته است.


محمد علی مختاری افزود: این مجموعه ابتدا با هدف ارائه خدمات و سرویس به دستگاه ها و سازمان هایی از جمله پست و مخابرات ایجاد شد، اما متاسفانه کاری که باید انجام می شد در این چند سال به شکل مطلوب تحقق نیافته است.


وی اظهار امیدواری کرد با همکاری مسئولان استان البرز و کشور زمینه توسعه فعالیت های این منطقه ویژه اقتصادی بیش از پیش فراهم شود.


محمد علی مختاری با مدرک فوق لیسانس از سال ۶۴ تا۸۵ به عنوان مدیرکل پست غرب استان تهران مشغول به فعالیت بوده است.


وی در کارنامه خدمت خود مدیرنمونه ملی جشنواره شهید رجایی سال ۷۵، مدیر نمونه استانی سال ۸۲، مدیر نمونه دستگاه در سال ۷۹ و عضو اجرایی هیئت انتخاب شهرستان کرج را دارد.


کاوه حدادپور نیز از مسئولان باتجربه استان است که از سوابق وی می توان به مدیریت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی البرز و معاون امور عمرانی اصغر عربیان استاندار سابق البرز اشاره کرد.


فرودگاه بین المللی پیام کرج در ‪  ۲۶‬فروردین ماه سال ‪ ۶۹‬راه اندازی شد و منطقه ویژه اقتصادی آن در تیرماه سال ‪ ۸۲‬ به بهره برداری رسید.


مجموعه این فرودگاه در زمینی به مساحت ‪ ۱۰‬هزار هکتار در جنوب غربی کرج واقع شده که سه هزار و ‪ ۶۰۰‬ هکتار آن مربوط به منطقه ویژه اقتصادی است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری