جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۶ آذر ۱۳۹۲
عملیات اجرایی احداث فرهنگسرای کلاک وارد فاز نهایی شد
مدیر منطقه 11 شهرداری کرج در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، گفت: طی بازدید معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج از روند عملیات احداث فرهنگسرای کلاک، علی اصغر ...
مدیر منطقه ۱۱ شهرداری کرج در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، گفت: طی بازدید معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج از روند عملیات احداث فرهنگسرای کلاک، علی اصغر کمالی زاده عنوان کرد: فاز پایانی این پروژه کلید خورده و در حال اجراست.


حسین عطایی در رابطه با این خبر گفت: حدود ۸۰ درصد پروژه فرهنگسرای کلاک به اتمام رسیده و مراحل تزئینات داخلی و نصب انشعابات آن در حال اجراست.


عطایی افزود: برای سالن آمفی تئاتر این مجموعه مبلمان ویژه طراحی شده و تجهیزات صوتی و تصویری پیشرفته سفارش داده شده است.


وی در خصوص زمان تکمیل و بهره برداری از فرهنگسرا گفت: مدل نمای بیرونی و درب ورودی فرهنگسرا مشخص شده و از هفته آینده نماکاری ساختمان هم آغاز می شود.


این مسئول اضافه کرد: طبق برآوردها، تلاش ما این است که فرهنگسرا برای ایام الله دهه مبارک فجر آماده بهره برداری شود و تمام توان شهرداری و پیمانکار را بکار گرفته ایم تا بتوانیم ضمن در نظر گرفتن دقت و حسن سلیقه در انجام کار، کیفیت پروژه را با بکارگیری مرغوب ترین تجهیزات و لوازم با ماندگاری بالا حفظ کرده و در زمان مشخص شده فرهنگسرا را آماده بهره برداری کنیم.


عطایی با بیان اینکه طی روزهای اخیر معاون فنی عمرانی شهرداری کرج بازدیدی را از این طرح صورت داده و دستورات لازم را صادر کرده است، یادآور شد: بافت جمعیتی منطقه ۱۱ از نظر سنی ترکیب جمعیتی جوان را نشان می دهد که وجود فرهنگسرا و ارائه برنامه های فرهنگی – آموزشی بصورت مداوم، می تواند تأثیر بسزایی در راستای توسعه فرهنگی اجتماعی جوانان منطقه داشته باشد و زمینه های رشد و شکوفایی آینده سازان ایران زمین را فراهم سازد.


مدیر منطقه ۱۱ خاطر نشان کرد: توسعه مراکز فرهنگی ورزشی از لحاظ محدوده جغرافیایی در دستور کار حوزه معاونت فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج و سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کرج قرار دارد در همین راستا احداث فرهنگسرای کلاک در منطقه ۱۱ که جزء مناطق محروم از نظر خدمات فرهنگی است، یک اتفاق مهم برای شهروندان خصوصاً ساکنین محله های کلاک بالا، شهرک جهان نما، کلاک نو، خلج آباد و حتی کلاک پائین محسوب خواهد شد.


لازم به ذکر است در بازدید مشترک معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج و شهردار منطقه ۱۱ از پروژه فرهنگسرای کلاک، جمعی از مدیران و کارشناسان حوزه معاونت فنی و عمرانی و معاون خدمات شهری منطقه ۱۱ نیز ایشان را همراهی می کردند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری