جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۶ آذر ۱۳۹۲
ویژه برنامه های پایگاه حضرت زینب(س) شهرداری کرج/ حضور آجرلو و اسکندری در دو مراسم پایگاه بسیج خواهران
 به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، بسیج یادگار امام خمینی (ره) و شجره طیبه‌ای است که در گلزار انقلاب اسلامی روییده و رشد کرده و روز به روز تنومندتر ...
 به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، بسیج یادگار امام خمینی (ره) و شجره طیبه‌ای است که در گلزار انقلاب اسلامی روییده و رشد کرده و روز به روز تنومندتر وریشه‌دار تر شده است و اخلاص و ایمان توام با حضور آگاهانه و شجاعانه بسیجیان در صحنه‌های گوناگون ایثار و ازخودگذشتگی، این نهاد مقدس را به مثابه الگویی کارآمد در عرصه‌های مختلف به ویژه در عرصه دفاعی فرا روی جوامع مستقل و حق طلب قرارداده است.


حماسه آفرینی‌های دریادلان بسیج طی ۸ سال حماسه دفاع مقدس و مجاهدت خستگی‌ناپذیر آنان در دوران بازسازی و درخشش در فتح قله‌های علم و معرفت شاهدی بر این مدعاست.


در همین راستا، پایگاه بسیج حضرت زینب (س) خواهران شهرداری کرج در هفته بسیج روزهای پُر کاری را پشت سر  گذاشت و بانوان بسیجی خانواده مدیریت شهری کرج با تدارک ویژه برنامه های متنوع، درس وحدت و یکدلی را در مدرسه بسیج تمرین کردند؛ “آجرلو” و “اسکندری” دو عضو بسیجی و بانوی شورای شهر کرج نیز حضور فعالی در برنامه ها داشتند.


برگزاری همایش بانوان بسیجی شهرداری کرج در محل نمازخانه شهرداری مرکز از جمله برنامه های پایگاه حضرت زینب (س) در هفته بسیج بود.


همچنین این پایگاه در برنامه ای مشترک با پایگاه بسیج برادران حوزه ۸ حضرت سید الشهداء شهرداری کرج گردهمایی بزرگی را با حضور فرماندهان بسیج، مدیران شهری و اعضای شورای اسلامی شهر کرج برگزار کردند.


اقداماتی در حوزه عفاف و حجاب و آشنایی بیشتر بانوان با حجاب برتر از دیگر ویژه برنامه ها است.


در یکی از برنامه های هفته بسیج که امروز با حضور آجرلو و اسکندری، دو عضو بانو و بسیجی شهرداری کرج برگزار شد، شاهد غباروبی گلزار شهدا با همکاری هئیت انصار و هماهنگی سازمان اتوبوسرانی کرج بودیم که بانوان بسیجی شهرداری کرج با تقدیم تاج گل و قرائت فاتحه و زیارت نامه، مقام شهدای والامقام هشت سال جنگ تحمیلی و ایام انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.


در بخش دوم این برنامه، بانوان بسیجی شهرداری کرج با همراهی دو عضو شورای شهر سری به خانواده شهید سرپاس زدند و مراتب ارادتمندی خود را به مقام والای آن شهید ابراز داشتند. این شهید بزرگوار از پرسنل بسیجی شهرداری کرج بود.


حجت الاسلام حسامی مسئول ستاد امر به معروف و نهی و اقامه نماز شهرداری کرج در این بازدید ضمن تبریک هفته بسیج، اظهار داشت: انقلاب اسلامی با هویت بسیجی تمامی گردنه های سخت و دشوار را پشت سر گذاشته و به جایگاه ممتازی در سطح منطقه و جهان دست یافته است.


این مسئول گفت: داشتن  تفکر بسیجی بی شک مشکلات  را به حداقل می رساند.


همچنین فاطمه اسکندری، نایب رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر کرج در حاشیه این بازدید ضمن تبریک هفته بسیج اظهار داشت: ام خمینی(ره) با ژرف نگری و بصیرت عمیق توانستند بسیج ۲۰میلیونی را راه اندازی کند و همین باعث بیمه و تثبیت شدن انقلاب اسلامی، الگو و صادرشدن آن به همه جهان شد.


فاطمه آجرلو دیگر عضو شورای اسلامی شهر کرج نیز در این زمینه خاطر نشان کرد: امروز اقتدار، عزت و عظمت بسیجیان بر جای جای دنیا سایه افکنده و نظام جمهوری اسلامی با نام بسیج تفسیر، تشریح و تبیین می شود و یکی از معجزات انقلاب اسلامی تشکیل بسیج است.


یادآور می شود ۷۰۰ خواهر بسیجی در شهردار مرکز و مناطق و سازمانهای تابعه این مجموعه مشغول فعالیت هستند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری