جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۶ آذر ۱۳۹۲
هزینه نگهداری اتوبوسها سرسام آور است/بودجه ۲۲ میلیارتومانی کرج در مقابل بودجه ۲۰۰ میلیارد تومانی مشهد
مهرداد کیانی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با بیان این مطلب به بودجه 22 میلیارد تومانی سازمان اتوبوسرانی کرج اشاره کرد و گفت: این در حالی است ...
مهرداد کیانی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با بیان این مطلب به بودجه ۲۲ میلیارد تومانی سازمان اتوبوسرانی کرج اشاره کرد و گفت: این در حالی است که این بودجه برای کلانشهر کرج به میزان ۲۰۰ میلیارد تومان تعریف شده است.


وی گفت: میزان اعتبار و بودجه سازمان به تناسب خدمات دهی و میزان تقاضای شهروندان برای استفاده از ناوگان کافی نیست این درحالیست که سازمان برغم وجود این مشکل، اقداماتی را با همکاری های مستمر شورا و شهرداری برای ایده آل سازی در امر خدمت رسانی انجام می دهد.


کیانی با بیان اینکه، میزان اعتبار و بودجه حرف اول را در ارائه خدمات بهینه و شایسته می زند، اظهارداشت: افزایش اعتبار در کنار ایجاد ساختارهای شهری می تواند، سازمان های حمل و نقلی در کرج به ویژه اتوبوسرانی را مهیای خدمات رسانی مطلوب و شایسته نماید.


 وی با بیان اینکه، در حال حاضر برای کرج تنها سه کیلومتر خط ویژه تعریف شده است، گفت: گسترده شدن این حجم از خط ویژه نیازمند تعریف زیرساخت های شهری است.


کیانی با اشاره به اینکه، سازمان اتوبوسرانی اهتمام ویژه ای برای تحقق اهداف و آرمان های حمل و نقل عمومی دارد، گفت: ایجاد نظم و نظام در شوارع از جمله اهدافی است که به منظور رسیدن به استانداردهای حمل و نقلی در دستور کار سازمان قرار دارد.


وی با ارزیابی مثبت از فعالیت ناوگان اتوبوسرانی، جوان و نو بودن ناوگان را یادآورشد و گفت:  به لحاظ ساختارهای فنی ناوگان در شرایط خوبی قرار دارد که این خود امری مهم در شبکه حمل و نقل عمومی محسوب می شود.


مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی کرج و حومه با اشاره به نقش مترو  در حمل و نقل عمومی اظهار امیدواری کرد: با گسترش خطوط مترو و ضعیت ترافیک شهری رفع و با متصل شدن آن به شبکه قوی حمل و نقل، میزان استقبال افراد در استفاده از ناوگان عمومی بیشتر و بهتر شود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری