جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۶ آذر ۱۳۹۲
تبلیغات محیطی با محوری نوین اکران شود/اجتناب از اعمال سلیقه در اکران
رضا فیض در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با بیان این مطلب افزود: برای تحقق این مهم ضروری است از اکران سلیقه ای تبلیغات محیطی در سطح شهر ...
رضا فیض در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با بیان این مطلب افزود: برای تحقق این مهم ضروری است از اکران سلیقه ای تبلیغات محیطی در سطح شهر جلوگیری شود.


 وی با بیان اینکه، انجام این مهم با هدف تحول سیما و منظر شهری به صورت هدفمند دنبال می شود، عنوان کرد: در این راستا ساماندهی تابلوهای تبلیغات محیطی در سطح شهر امری اولویت دار است.


فیض با تاکید بر ایجاد مبلمان شهری یکپارچه عنوان کرد: طراحی شهر در واقع خلق یک اثر هنری بزرگ است که محور آن نیز برآوردن نیازهای بصری شهر به لحاظ بصری زیبا سازی است.


وی، ایجاد محیطی خلاق برای مردم و شهر را هدف برجسته و شاخص برنامه های سازمان زیباسازی ذکر و عنوان کرد: محیط های زیبا به لحاظ بصری آزادی انتخاب به افراد می دهد و زمینه خلاقیت را برای فعالان این عرصه فراهم می کند.


این مسئول، ایجاد امکانات مناسب شهری را امری مهم خواند و عنوان کرد: تحقق این مهم نیاز به فراهم آوردن عناصر مکمل دارد که ساماندهی مبلمان شهری از مهمترین ارکان آن می باشد.


فیض، مبلمان شهری را مجموعه وسیعی از ساختارها و عناصر زیباسازی شهری دانست و گفت: یکپارچه سازی و اشتراک مداری در ساختار زیباسازی از مهمترین مسائلی است که به منظور فراهم آوردن بسترهای مناسب برای ایجاد ساختارهای زیباسازی شهری باید به نحو مطلوبی لحاظ شود.


وی افزود: انتخاب و طراحی مناسب مبلمان شهری با حفظ هویت مکان، نمود بیشتری را برای افزایش قابلیت های زیباسازی فراهم می کند.


اجتناب از اعمال سلیقه در اکران

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری