جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۶ آذر ۱۳۹۲
رفاه در تردد مسافران از ضروریات نظام شهری است/لزوم داشتن نگاه فرهنگی به حمل و نقل عمومی
پرویز اسکندری در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با بیان این مطلب افزود: این موضوع از هنگامی که بنیادهای شهر و شهر نشینی ایجاد شد، شکل گرفت. وی افزود: ...
پرویز اسکندری در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با بیان این مطلب افزود: این موضوع از هنگامی که بنیادهای شهر و شهر نشینی ایجاد شد، شکل گرفت.


وی افزود: در کشور، وظیفه سنگین انتقال مسافران بر عهده رانندگان تاکسی و اتوبوس به عنوان اصلی ترین محور حمل و نقل عمومی واگذار شده است.


اسکندری ادامه داد: سازمان های تاکسیرانی و اتوبوسرانی با توجه به افزایش تقاضا با محوریت توسعه شهری به ناوگان حمل و نقل عمومی رونق بخشیده و اقدام به ارتقاء سطح خدمات دهی به شهروندان نموده اند.


وی با ارزیابی مثبت از نحوه ارائه خدمات حمل و نقلی در کلانشهر کرج، بیان کرد: مدیریت شهری کرج اهتمام ویژه ای برای تامین و افزایش سرانه خدمات رسانی از طریق ناوگان عمومی حمل و نقل دارد و به تبع آن نیز، سازمان های تحت پوشش این مدیریت، تلاش برای رسیدن به این مهم را سرلوحه کار خود قرار داده اند.


اسکندری، رسیدن به وضعیت و شرایط مطلوب و استاندارد در زمینه حمل و نقل عمومی را مهمترین اولویت سازمان های متولی خواند و عنوان کرد: سازمان تاکسیرانی کرج نیز با توجه به این امر در تلاش است، زمینه آسایش و آرامش شهروندان را در سفرهای درون شهری فراهم آورد.


وی با عنوان اینکه، وجود کمبودها در ناوگان های حمل و نقل عمومی اجتناب ناپذیر است، افزود: از جمله دلایلی که به این کمبود ها دامن می زند، نبود زیرساخت های ترافیکی و عمرانی است.


اسکندری تاکید کرد: رویکرد سازمان های متولی حمل و نقل عمومی با توجه به این امر، رفع موانع و عوامل ایجاد کننده کمبودها می باشد.


لزوم داشتن نگاه فرهنگی به حمل و نقل عمومی


مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی کلانشهر کرج با تاکید بر لزوم داشتن نگاه فرهنگی به حمل و نقل عمومی بیان کرد: اولین قدم برای خدمت رسانی به تاکسیداران توجه به امور فرهنگی است زیرا معتقد هستیم با حرکت در این مسیر امکان ارائه خدمات شایسته به شهروندان دو چندان می شود.


اسکندری تاکید کرد: داشتن نگاه فرهنگی به برنامه های سازمان تاکسیرانی امری مهم است که به جد نیز دنبال می شود.


وی اظهارامیدواری کرد: سازمان تاکسیرانی با نظرات سازنده شهروندان در جهت بهبود وضعیت خانواده بزرگ تاکسیرانی گام های بزرگی بردارد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری