جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۵ آذر ۱۳۹۲
منطقه ۶ میزبان خانواده شهدا شد /حق محمدلو:ضرورت ترویج تفکر بسیجی در گذرگاه های سخت و پرفتنه
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج ،مراسم گرامیداشت هفته بسیج و ارج نهادن به خانواده معزز شهدای هشت سال دفاع مقدس با حضور خانواده شهدای منطقه شش، بسیجیان دریا ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج ،مراسم گرامیداشت هفته بسیج و ارج نهادن به خانواده معزز شهدای هشت سال دفاع مقدس با حضور خانواده شهدای منطقه شش، بسیجیان دریا دل این منطقه، سردار مردانی فرمانده پایگاه حضرت سید الشهداء شهرداری کرج، حق محمدلو مدیر منطقه ۶ شهرداری کرج و خان محمدی فرمانده پایگاه بسیج حضرت صاحب الزمان (عج) در سالن اجتماعات منطقه ۶ برگزار شد.


عباس حق محمدلو در این مراسم ضمن تبریک فرا رسیدن هفته بسیج به فرماندهان و بسیجیان و خیر مقدم به حضور خانواده محترم شهدا اظهار داشت: به فرمایش امام خمینی “شما خانواده های شهدا چشم و چراغ این ملت هستید” و به تعبیر رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای ” شما خانواده  شهدا تا امروز وفادارترین آحاد ملت ایران به اسلام و انقلاب بوده اید”   لذا فرصت را غنیمت شمردیم تا در هفته گرامیداشت بسیج یاد شهدا را زنده نگه داشته و خانواده آنها را ارج نهیم.


وی در خصوص نقش و جایگاه بسیج عنوان کرد: : بسیج، همیشه مهم ترین نقش را در حفظ امنیت کشور داشته و مخالفان این نهاد مردمی باید بدانند از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی، بسیج برای این کشور خون های فراوانی داده و اکنون نیز اگر  بسیج نباشد این امنیتی که در کشور حکمفرماست را نخواهیم داشت.


این مسئول افزود: بسیج از ابتدای شکل گیری تاکنون در عرصه دفاع از نظام اسلامی و دفاع از ارزش ها نقشی تاثیرگذار و تعیین کننده داشته و امروز نیز شاهد حضور همه جانبه این شجره طیبه در تمام عرصه ها هستیم.


ضرورت ترویج تفکر بسیجی در گذرگاه های سخت و پرفتنه


مدیر منطقه ۶ شهرداری کرج با تاکید بر فرهنگ و تفکر بسیجی اذعان داشت: رمز سربلندی و عبور افتخارآمیز ملت ایران از گذرگاههای سخت و پر فتنه تاریخی و شکست و ناکامی توطئه ها و تهدیدات ضد انقلاب تفکر بسیجی بوده است و تا هنگامی که خورشید وجودی این نهاد مقدس و مردمی در عینیت جامعه می تابد، چشم طمع دشمنان مستکبر از کشور دور خواهد گردید.


حق محمدلو در ادامه سخنان خود ضمن تبریک به اقتدار و سربلندی ایران در مذاکرات هسته ای ژنو تصریح داشت: حمایت از بسیج و ترویج تفکر بسیجی در جامعه حمایت واقعی از اهداف والای انقلاب است چرا که بسیج ارتش مخلصی است که همواره در تبعیت از ولایت و حضور آگاهانه در صحنه بی‌ادعا آماده است و اقتدار و سربلندی ایران به برکت وجود بسیج است .


بسیجی مخلص متوقع نیست و خالصانه برای نظام و کشور خود تلاش می کند


در ادامه این مراسم فرمانده پایگاه بسیج سید الشهداء شهرداری کرج ضمن تبریک سالگرد تاسیس بسیج مستضعفان توسط امام راحل اظهار داشت: حضور این جوانان بسیجی بستری را فراهم کرده تا همه در عرصه دفاع از اسلام و ارزش‌های ناب آن مشارکتی جدی داشته باشند


مردانی تصریح کرد: بسیج امروز فعالیت خود را به یک طیف و گروه خاص محدود نکرده بلکه با عزمی راسخ در تلاش است تا در تمامی عرصه‌ها توانمندی خود را به نمایش بگذارد.


این مسئول بسیجی را یک نیروی بالقوه نامید و افزود: بسیجی مخلص متوقع نیست و خالصانه برای نظام و کشور خود تلاش می کند و این افتخاری است که نصیب ملت ایران گردیده است.


فرمانده پایگاه بسیج حضرت سیدالشهدا در بخش دیگری از سخنان خود ضمن اشاره به دیدار فرماندهان پایگاه های بسیج کلانشهر کرج با مقام معظم رهبری توصیف ایشان را در خصوص بسیج اینچنین گفت: بسیج دنیا را آباد می کند ولی اهل دنیا نیست و بسیج کلید طلایی است که به دست مردم داده اند.


بسیجی مخلص و مومن حقیقی است


در ادامه فرمانده پایگاه بسیج حضرت صاحب الزمان (عج) بسیج را مخلص و مومن حقیقی دانست و گفت: بسیجی مومن واقعی است و همه ی موجودات در کنار او با آرامش و آسایش زندگی می کنند ، بسیجی یک انسان مومن متعهد و باوفا و مقید است.


خان محمدی ضمن تشکر از حمایت های مدیر منطقه شش و فرمانده پایگاه بسیج حضرت سید الشهداء شهرداری کرج در برگزاری این مراسم از حضور خانواده شهدا در این محفل معنوی تقدیر و تشکر کرده و گزارشی از عملکرد این پایگاه از ابتدای سال تا کنون ارائه نمود.


گفتنی است این مراسم با مدیحه سرایی مداح اهل بیت عصمت و طهارت و شعر خوانی فرزند شهید خاتمه یافت و در پایان با اهداء لوح تقدیر از حضور خانواده شهدا و بسیجیان تقدیر شد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری