جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۵ آذر ۱۳۹۲
قهرمانی و آجرلو مشکلات بانوان کرج را بررسی کردند/ بازار داغ نامه های شهروندان
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، طی هماهنگی های به عمل آمده، صبح امروز جلسات ملاقات مردمی مریم قهرمانی و فاطمه آجرلو دو عضو شورای اسلامی شهر کرج ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، طی هماهنگی های به عمل آمده، صبح امروز جلسات ملاقات مردمی مریم قهرمانی و فاطمه آجرلو دو عضو شورای اسلامی شهر کرج در محل پارک بانوان (باغ جهان) سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج برگزار شد.


برگزاری این نشست برای اولین بار با حضور دو عضو خانم شورای شهر، با استقبال بی نظیر بانوان حاضر در باغ جهان مواجه شد.


استقبال بی نظیر بانوان از برگزاری این جلسه از حضور بیش از ۷۰ نفری آنها مشخص بود که شور خاصی را به پارک بانوان بخشیده بود.


در این نشست یک ساعت و نیمه، بانوان کرج که از مناطق و محلات مختلف برای دیدار با اعضای شورای شهر آمده بودند، مشکلات خود را در حوزه شهری به خصوص کمبود پارک برای بانوان بیان کردند.


احداث ۴ پارک بانوان در کرج


در این نشست مریم قهرمانی با اشاره بر لزوم رسیدگی به مشکلات بانوان اظهار داشت: سه عضو بانوی شورای شهر کرج اهتمام ویژه ای نسبت به تحقق نیازها و خواسته های شهروندان دارند که در این زمینه شهروندان می توانند با مراجعه به شورای شهر، مشکلات خود را در حوزه بانوان مطرح کنند.


وی افزود: در حال حاضر در کلانشهر کرج تنها یک پارک ویژه بانوان (باغ جهان) وجود دارد که به هیچ وجه پاسخگوی نیاز بانوان در مناطق ۱۲ گانه کرج نیست.


این مسئول عنوان کرد: باید حداقل در مناطق ۱۲ گانه شهرداری کرج چهار پارک بانوان وجود داشته باشد تا بتوان بخشی از نیازهای خانمها در حوزه ورزش و وجود فضایی سالم و مفرح را برطرف کرد.


سازمان پارکها برای احداث پارک بانوان در نقاط مختلف شهر برنامه خوبی دارد


قهرمانی ادامه داد: به همت سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج، هم اکنون عملیات احداث دومین پارک بانوان کرج با عنوان “باغ ریحان” در پارک شهید چمران در حال اجراست که امید می رود تا پایان سال جاری آماده بهره برداری برای شهروندان باشد.


عضو شورای اسلامی شهر کرج با تشکر از اقدامات مطلوب سازمان پارکها و فضای سبز برای توجه به ایجاد فضاهایی مانند باغ جهان ویژه بانوان اعلام کرد: به طور قطع طی چند سال آینده تعداد پارکها ویژه بانوان در این کلانشهر افزایش می یاید.


وی یادآور شد: در برخی از مناطق کرج مانند عظیمیه به دلیل شیب دار بودن معابر، امکان احداث پارک بانوان وجود ندارد اما برخی مناطق مانند فردیس، نیاز ضروری به این مجموعه دارد که باید این مهم مورد توجه مسئولان قرار گیرد.


بازار داغ نامه های شهروندان/ مشکلی که تلفنی حل شد!


نبود سایه بان در زمین پینگ پنگ، احداث سالن همایش و کنفرانس، کمبود وسایل و دستگاه های ورزشی، افزایش ساعات کاری پارک، کمبود سطل های زباله، ساماندهی مربیان دوره های آموزشی، ساماندهی پارکینگ پارک، نصب تابلوی پارک ممنوع در خیابانهای اطراف پارک، رایگان بودن پارکینگ پارک از جمله مشکلاتی بود که بانوان در نشست با اعضای شورای شهر کرج مطرح کردند.


در این میان بازار داغ نامه های شهروندان داغ بود که ورزشکاران حاضر در این جلسه، با نوشتن نامه هایی مشکلات خود را به صورت مکتوب به اعضای شورای شهر ارائه دادند و خواستار رسیدگی به نیازهای خود شدند.


همچنین یکی از بانوان حاضر در نشست مشکلی مبنی بر عدم خط کشی عابر پیاده و نبود دست انداز در مقابل درب ورودی پارک بانوان را متذکر شد که قهرمانی در این نشست طی ارتباط تلفنی با یکی از معاونان شهردار، قول تحقق این مهم را به شهروندان داد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری