جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۵ آذر ۱۳۹۲
“آل حبیب” جای معاون سابق خدمات شهر نشست
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با حضور محمدرضا رضاپور معاونین قدیم و جدید منطقه 1 شهرداری کرج تودیع و معارفه شدند. در جلسه ای که با حضور معاون اداری ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با حضور محمدرضا رضاپور معاونین قدیم و جدید منطقه ۱ شهرداری کرج تودیع و معارفه شدند.


در جلسه ای که با حضور معاون اداری و مالی شهرداری کرج در دفتر مدیر منطقه ۱ شهرداری کرج برگزار شد، آرش خسروی به عنوان معاون اداری – مالی این منطقه معرفی شد.


رضاپور در این جلسه، جابجایی را در ذات فعالیت های اداری برشمرد و تصریح کرد: تغییر پست و جابجایی امری طبیعی و ضروری در حوزه اداری و کاری است و با رویکرد بهبود فعالیت ها صورت می گیرد.


وی روزمره شدن فعالیت ها را از عواملی دانست که در اثر محدودیت فضاهای اداری ایجاد می شود و اظهار داشت: تکرار در برخی موارد به روحیه ابداع و نوآوری مدیران آسیب می زند.


این مسئول خدمت رسانی به مردم را اصل اساسی فعالیت ارزیابی کرد و افزود: خدمت در هر پایگاه و هر موقعیت، ارزش و امانت است و باید در همه حال از آن پاسداری کرد.


معاون اداری – مالی شهرداری کرج در ادامه ضمن تقدیر از خدمات اسفندیاری؛ معاون سابق مجموعه اداری و مالی منطقه ۱، آرش خسروی را به این سمت منصوب و معرفی کرد.


 “آل حبیب” جای معاون سابق خدمات شهر نشست


با رفتن آرش خسروی از معاونت خدمات شهری منطقه ۱، طی حکمی از سوی معاون خدمات شهر شهرداری کرج، حسین آل حبیب به این سمت منصوب شد.


بر این اساس آرش خسروی در جایگاه معاونت اداری مالی، و حسین آل حبیب در سمت معاونت خدمات شهر منطقه ۱ قرار گرفتند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری