جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۵ آذر ۱۳۹۲
امیدواریم همکاری های مشترک دولت و شهرداری باشتاب بیشتری دنبال شود
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، شهردار تهران با بیان اینکه در حال حاضر همکاری های خوبی بین شهرداری تهران، دولت و بخش خصوصی وجود دارد، گفت: امیدواریم شتاب ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، شهردار تهران با بیان اینکه در حال حاضر همکاری های خوبی بین شهرداری تهران، دولت و بخش خصوصی وجود دارد، گفت: امیدواریم شتاب و سرعت در همکاری های مشترک با دولت بیشتر باشد.


دکتر محمد باقر قالیباف در حاشیه مراسم افتتاحیه نمایشگاه یاد یار مهربان طی سخنانی در جمع خبرنگاران درباره افزایش زمینه تعامل و همکاری میان شهرداری تهران و دستگاه ها و وزارتخانه های دولتی گفت: امروز همکاری خوبی بین مجموعه دستگاه های دولتی، بخش خصوصی و شهرداری تهران وجود دارد. ضمن اینکه تاکید می کنم شهرداری تهران دارای رویکرد تبدیل کردن شهرداری از یک نهاد خدماتی به سازمانی اجتماعی است.


وی تصریح کرد: مهم ترین رویکرد آن است که تلاش کنیم تا شهر خود را با حرکت های فرهنگی، تربیتی و آموزشی بهتر از گذشته به پیش ببریم.


دکتر قالیباف ادامه داد: ما در حال حرکت در این مسیر هستیم و امیدواریم شتاب و سرعت ما در همکاری های مشترک با دولت نیز بیشتر باشد.


جنتی: همکاری و همدلی بین آموزش و پرورش، ارشاد و شهرداری را به فال نیک می گیریم


همچنین علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جمع خبرنگاران درباره ایجاد همکاری های بین بخشی در حوزه فرهنگ و هنر، ابراز داشت: در حوزه فرهنگ چه بخش خصوصی و چه بخش دولتی حضور دارند و تمامی بخش ها مسئول هستند. در این میان این همکاری و همدلی در حال حاضر بین دستگاه های فرهنگی از جمله وزارتخانه های آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی و شهرداری تهران برقرار است و ما این موضوع را به فال نیک می گیریم.


وی ادامه داد: برای برگزاری این نمایشگاه با همت دستگاه های مختلف اقدامات خوبی صورت گرفته است و باید تلاش کرد تا این همکاری ها گسترده تر شود. طبیعتا در آینده نیز هر چه جلوتر رویم، این همکاری بیشتر خواهد شد و امیدواریم بتوانیم نقش شایسته خود را در حوزه فرهنگ و گسترش فرهنگ همگانی ایجاد کنیم.


فانی: امیدواریم با همفکری نهاد های ذی ربط بتوانیم این هم افزایی را افزایش دهیم


علی اصغر فانی، وزیر آموزش و پرورش نیز در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره ایجاد همکاری های مشترک میان مدیریت شهری و وزارت آموزش و پرورش، ابراز داشت: رویکرد دولت تدبیر و امید هم افزایی است و لازمه این هم افزایی نیز همدلی و همکاری است؛ امید می رود با همفکری نهاد های ذیبرط بتوانیم این هم افزایی را افزایش دهیم و حاصل آن نیز نتایجی خواهد بود که در آینده شاهد آن خواهیم بود.


وزیر آموزش و پرورش با اشاره به پیگیری طرح زنگ مطالعه در مدارس ،گفت: مطالعات کارشناسی درباره ایجاد زنگ مطالعه و زنگ گفت و گو در کنار زنگ انشاء که از تاکیدات رئیس جمهور در روز بازگشایی مدارس بود، انجام شده است و دستورالعمل این طرح نیز آماده ابلاغ است.


فانی در پایان گفت: طرح زنگ مطالعه و زنگ گفت و گو در شورای عالی آموزش و پرورش با حضور خود رئیس جمهور به تصویب خواهد رسید.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری