جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۵ آذر ۱۳۹۲
اجرای “طرح زوج و فرد “درخواست شهروندان برای کاهش ترافیک/قدردانی از مدیر و کارکنان منطقه ۵
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، رئیس شورای شهر کرج امروز خطاب به مسئولان شهری و مردم گفت: در بازدیدهای میدانی سالهای گذشته انبوهی از مسایل و مشکلات خودنمایی ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، رئیس شورای شهر کرج امروز خطاب به مسئولان شهری و مردم گفت: در بازدیدهای میدانی سالهای گذشته انبوهی از مسایل و مشکلات خودنمایی می کرد اما با گذشت زمان، تلاش مدیریت شهری و همکاری شهروندان امروز بسیاری از موانع پیش روی خدمت رسانی برداشته شده و شاهد دوران شکوفایی منطقه ۵ هستیم.


شهردار کرج نیز به شهروندان اطمینان خاطر داد حتی در صورت استقراض از سیستم بانکی و دریافت وام تن به رکود و کندی پروژه های شهری نمی دهیم و خدمتگزاری به مردم در سولوحه وظایف ماست.


علی رهنما، شهروند حصارکی در همین رابطه به خبرنگار ما گفت: طی سالهای گذشته تحولات شگرفی در سطح منطقه روی داده که  فقط می توانم صحبتم را در این نکته خلاصه کنم که امروز ساکنان محلات محروم کرج احساس عزت می کنند و این نکته که شورا و شهرداری به ما نیز توجه ویژه دارند، کاملا ملموس است.


مینا رسولی، دیگر شهروند ساکن در ۴۵ متری گلشهر می گوید: احداث بلوار شهید مصطفی خمینی (ره) که از سالهای دور استارت خورده اما به علت مشکلات مالی متوقف مانده بود، در شرایط کنونی به بهره برداری رسید و جا دارد از تلاشهای کلیه دست اندرکاران تقدیر و تشکر نمایم. با بهره برداری از این بلوار بار ترافیکی منطقه تا حد زیادی کاهش می یابد و راههای دسترسی محلی تقویت می شود.


مرتضی گیل، ورزشکار ساکن در منطقه با ابراز رضایت از اقدامات مدیریت شهری در زمینه نصب ست های وزرشی در پارکها و بوستان های سطح شهر و همچنین احداث پیست دوچرخه سواری و جاده های تندرستی می گوید: این مهم بستر ورزش همگانی و ارتقای سطح سلامت عمومی جامعه را فراهم می سازد و صبح ها شاهد شور و نشاط میان شهروندانی هستیم که در حال ورزش و نرمش صبحگاهی هستند.


علی رضوانی، دیگر شهروند کرجی با تقدیر از اقدام منطقه ۵ شهرداری کرج در احداث پارک بهار می گوید که چرا پارکها در ایران برابر با آخرین استانداردهای جهانی ساخته نمی شوند و امکاناتِ آنها بسیار محدود است؟


به باور او، پارک های کرج، جذابیت خاصی برای جوانان ندارد و باید در این زمینه به الگوبرداری از تجربیات موفق جهانی رو بیاوریم.


جمع دیگری از شهروندان نیز به صورت دسته جمعی و هم صدا از تشدید ترافیک در سطح شهر گلایه مند بودند و ورود جدی مدیریت شهری به ماجرا را خواستار شدند؛ اصرار بر اجرای دوباره طرح زوج و فرد خودروها از مطالبات آنان بود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری