جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۴ آذر ۱۳۹۲
فرمانداری شورای نگهبان شورا/ بازار داغ دیده بوسی ها
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، بازار دیده بوسی ها در مراسم افتتاحیه داغِ داغ بود و ابتدا مجری مراسم آن را نشانه وحدت و همدلی بین مسئولان شهری ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، بازار دیده بوسی ها در مراسم افتتاحیه داغِ داغ بود و ابتدا مجری مراسم آن را نشانه وحدت و همدلی بین مسئولان شهری دانست اما در میانه های مراسم بارها خطاب به حضاری که ایستاده دیده بوسی می کردند، تذکر داد!


احمد شفازاده، از مجریان صدا و سیما که اجرای مراسم را بر عهده داشت، در حین اعلام برنامه ها، “بهنام محمودی”، عضو ورزشکار شورای شهر کرج را خطاب قرار داد و گفت: بهنامِ عزیز که روزگاری از شاگردانم در دانشگاه بود، بسیار حرف گوش کن، دقیق و با انظباط است؛ گرچه امروز خودش استاد دانشگاه است.


زمانی که مجری برنامه با کلی مقدمه چینی از “عبدا… پور”، مداح کرجی برای روضه خوانی و ذکر مصیبت به روی سن دعوت کرد و نام وی را برد، مشخص شد وی اصلا در سالن حضور ندارد و پس از آن “دادگو” برای سخنرانی به جایگاه دعوت شد.


–  “دادگو” این چنین شهردار را مورد لطف خود قرار داد: انتخاب ترکاشوند برای دومین بار به عنوان شهردار کرج از جهات مختلف حایز اهمیت است و اینکه یک نفر در شهری چون کرج دو مرتبه رای اعتماد شورای شهر را کسب نماید، نشان از توانمندیهای فردی و مدیریتی وی دارد و در پاسخ از سوی شهردار شنید: البته ناگفته نماند انتخاب “محمود دادگو” برای چهارمین دوره متوالی به عنوان عضو شورای شهر کرج نشان از اعتماد و حسن اعتماد مردم نسبت به وی دارد و مشخص است وی بر عهدی که با مردم بسته، ایستاده و استوار است.


رئیس شورای شهر کرج در حین سخنانِ خود از فرمانداران به عنوان شورای نگهبانِ شوراهای اسلامی یاد کرد و گفت: سلام و خوشامدگویی محضر دو فرماندار حاضر در جلسه …


با اهدای لوح تقدیر و تندیس از عوامل اجرایی پروژه ها و جمعی از مدیران شهری کرج تجلیل به عمل آمد.


موسیقی آیینی ویژه استانهای جنوبی کشور با هنرنمایی تعدادی جوان لحظاتی بر روحانیت مراسم افزود.


در پایان، ربان افتتاح پروژه بلوار شهید مصطفی خمینی (ره) به صورت نمادین و با دستان مسئولان حاضر در مراسم قیچی شد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری