جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۴ آذر ۱۳۹۲
برای “خدمت” یا راهی خواهیم رفت، یا راهی خواهیم ساخت
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، "علیرضا رحیمی" عصر امروز دوشنبه در آیین افتتاح پروژه های عمرانی منطقه 5 شهرداری کرج که با حضور نماینده ولی فقیه و ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، “علیرضا رحیمی” عصر امروز دوشنبه در آیین افتتاح پروژه های عمرانی منطقه ۵ شهرداری کرج که با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرج، اعضای شورای اسلامی شهر، فرمانداران شهرستانهای کرج و فردیس، تعدادی از پدران و خانواده های معظم شهداء، ایثارگران، جانبازان، آزادگان، جمعی از مدیران مناطق و سازمان های تابعه شهرداری کرج، معاونان و مدیران ستادی شهرداری کرج، فرماندهان نظامی و انتظامی، معتمدین محلات و جمعی از شهروندان در محل بلوار شهید مصطفی خمینی (ره) برگزار شد، پروژه های مدیریت شهری را تحفه ای ناقابل برای شهروندان دانست و گفت: از حمایت های بی دریغ شورای اسلامی شهر، مدیران شهرداری مرکز و شهروندان عزیز برای به ثمر نشستن پروژه های امروز صمیمانه تقدیر و تشکر می کنم و امیدوارم لایق محبت های عزیزان باشم. هر تلاشی که صورت می گیرد، برای تامین رفاه و آسایش شهروندان است و اگر چنین نیتی در میان نباشد، لزومی برای تحمل سختی های فراوان وجود ندارد.


مدیر منطقه ۵ شهرداری کرج، شهروندان را سهامداران اصلی شهر دانست و خاطر نشان کرد: شهروندان بزرگ ترین سرمایه های مادی و معنوی شهر هستند و از طریق همفکری و جلب مشارکت آنان می تواند افق های روشنی پیش روی شهرمان قرار داد.


وی افزود: ابتدا قصد داشتیم که افتتاح پروژه ها به بعد از ایام ماه محرم و صفر موکول شود اما شهردار کرج صلاح را بر آن دید که امروز در خدمتِ عزیزان و حضار گرامی باشیم که خدمت یکایک مهمانان گرانقدر عرض خیر مقدم ویژه دارم.


بر این اساس، احداث پروژه بلوار شهید مصطفی خمینی (ره) به طول ۲٫۳ کیلومتر و عرض ۲۵ مترمربع با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال، پارک بهار با ۶۰۰۰ مترمربع مساحت و اعتباری بالغ بر ۲۵۰ میلیون تومان، پیست دوچرخه سواری با ۲٫۱ کیلومترمربع مساحت، نصب ۳ آبنما در سطح منطقه، المان معبود، تراش و روکش آسفالت ۶۵ معبر منطقه به تناژ ۴۰ هزار تن و اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال و راه اندازی اتوماسیون شهرسازی از جمله پروژه هایی بود که عصر امروز مورد بهره برداری و افتتاح قرار گرفت.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری