جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۴ آذر ۱۳۹۲
منطقه ۵ کرج در حال گذر از دوران مشکلات به دوران شکوفایی است
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، "محمود دادگو" عصر امروز دوشنبه در آیین افتتاح پروژه های عمرانی منطقه 5 شهرداری کرج که با حضور نماینده ولی فقیه و ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، “محمود دادگو” عصر امروز دوشنبه در آیین افتتاح پروژه های عمرانی منطقه ۵ شهرداری کرج که با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرج،اعضای شورای چهارم شهر، فرمانداران شهرستانهای کرج و فردیس، تعدادی از پدران و خانواده های معظم شهداء، ایثارگران، جانبازان، آزادگان، جمعی از مدیران مناطق و سازمان های تابعه شهرداری کرج، معاونان و مدیران ستادی شهردار کرج، فرماندهان نظامی و انتظامی، معتمدین محلات و جمعی از شهروندان در محل بلوار شهید مصطفی خمینی (ره) برگزار شد، اظهار داشت: تنها در سایه اتحاد و اتفاق و یکدلی است که می توانیم رفاه مردم را تامین کنیم.


وی افزود: انتخاب “ترکاشوند” برای دومین بار به عنوان شهردار کرج از جهات مختلف حایز اهمیت است و اینکه یک نفر دو مرتبه رای اعتماد شورای شهر را کسب نماید، نشان از توانمندیهای فردی و مدیریتی وی دارد.


دادگو با تاکید بر اینکه شورای شهر خواستار رفع نقاط ضعف در بحث های مدیریتی است، خطاب به حضار گفت که وظیفه شهردار در دوره جدید مسئولیت سنگین تر شده است و باید پاسخگوی ۲۱ عضو شورای شهر باشد.


وی، ضمن گرامیداشت هفته بسیج و یاد و خاطره رزمندگان اسلام گفت: مشارکت مردم رمز پیروزی در کارهاست و بدون همکاری و هفکری آنها حداقل ۵۰ درصد کارها روی زمین می ماند و عقب تر از زمان مقرر به انجام می رسد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری