جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۴ آذر ۱۳۹۲
تسهیلات بانکی به طرح های عمرانی شتاب می بخشد / احداث ۵۱ تقاطع با ۳۰۰۰ میلیارد تومان اعتبار
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، "علی ترکاشوند" عصر امروز دوشنبه در آیین متمرکز افتتاح و بهره برداری از پروژه های عمرانی منطقه 5 شهرداری کرج که با ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، “علی ترکاشوند” عصر امروز دوشنبه در آیین متمرکز افتتاح و بهره برداری از پروژه های عمرانی منطقه ۵ شهرداری کرج که با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرج، فرمانداران شهرستانهای کرج و فردیس، تعدادی از خانواده های معظم شهداء، ایثارگران، جانبازان، آزادگان، جمعی از مدیران مناطق و سازمان های تابعه شهرداری کرج، معاونان و مدیران ستادی شهرداری کرج، فرماندهان نظامی و انتظامی، معتمدین محلات و جمعی از شهروندان در محل بلوار جدید الاحداث شهید مصطفی خمینی (ره) برگزار شد، ضمن گرامیداشت “هفته بسیج”، این ایام را یادآور رشادت های دریادلان بسیجی دانست و گفت: همانطور که بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی فرموده اند؛ «بسیج لشکر مخلص خداست.» و امروز میهن اسلامی اقتدار و کیان خود را از دلاوری های آنان وام دارد.


وی افزود: تمامی آحاد ملت “بسیجی” هستند و امیدوارم مسئولان با قدر دانستن فرصت نوکری به ملت، خادمان خوبی برای مردم باشند.


ترکاشوند، با تشکر از حسن اعتماد شورای شهر برای انتخاب دوباره اش به عنوان “شهردار کرج” خاطر نشان کرد: شورای چهارم کرج بر اساس عهد و پیمانی که با مردم بسته ، خود را “خادم” شهروندان می داند و خدمتگزاری صادقانه را سولوحه وظایفش قرار داده که شهرداری در این مسیر با شورای شهر یکدل و یکرنگ و همراه است.


وی، به درخواست مدیر منطقه ۵ شهرداری کرج برای موکول کردن آیین افتتاحیه پروژه ها به بعد از ماه های محرم و صفر اشاره و خاطر نشان کرد: در جلسه خصوصی به مدیر منطقه گفتم که هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به مردم شریف نیست و مفتخریم که همیشه و همواره خادم شهروندان هستیم.


ترکاشوند، از زحمات مسئولان گذشته و کنونی برای به ثمر نشستن پروژه های عمرانی منطقه ۵ شهرداری کرج تقدیر و تشکر کرد.


شهردار کرج با تصریح بر اینکه شهرداری یک شرکت سهامی عام است، افزود: شهرداری با درآمدهای حاصل از جیب مردم خدمت رسانی می کند و میزان مانور این سازمان در تعریف و اجرای پروژه های شهری به چندین آیتم بویژه رونق ساخت و سازهای شهری بستگی دارد که در صورت خلل در بحث های درآمدی، بهره برداری از پروژه های شهری نیز به تاخیر می افتد. در همین راستا و با توجه به رکود اخیر در ساخت و سازهای شهری، شورای شهر برای جلوگیری از بروز تاخیر در بهره برداری از پروژه ها با دریافت ۱۰۰ میلیارد تومان تسهیلات از بانک شهر موافقت کرد که ان شاء ا… بزودی جذب می شود.


ترکاشوند، از برگزاری نشست مشترک با فرماندار جدید کرج به منظور بررسی راههای تقویت تعامل و همکاری های دو جانبه خبر داد و بیان داشت: خدمت به مردم فصل مشترک ادبیات دولت و مدیریت شهری است و شهرداری و فرمانداری بر تسریع در روند خدمات رسانی و از میان برداشتن موانع پیش رو تاکید دارند.


به گفته شهردار کرج، با دریافت تسهیلات از “بانک شهر” روند احداث پروژه هایی نظیر: بازگشایی محور درختی و پروژه پل “سوم خرداد” به قوت خود باقی می ماند و طبق جدول زمانبندی پیش می رود.


شهردار کرج، “ترافیک” را یکی از چالش های اساسی شهر کرج یاد کرد و گفت: احداث دو تقاطع در شهر فردیس، تقاطع چهارراه دانش آموز، تقاطع درختی و میدان مادر و تقاطع حافظ از جمله پروژه های در دستور مدیریت شهری کرج برای تسکین جزئی آلام شهر در حوزه ترافیک است.


ترکاشوند بیان داشت: با تهیه طرح جامع مطالعاتی حمل و نقل شهر کرج و تصویب آن در شورای عالی ترافیک استان و کشور بالغ بر ۵۱ تقاطع غیر همسطح در شهر احداث می شود که ساخت هر کدام بالغ بر ۳۰ تا ۹۰ میلیارد تومان اعتبار می خواهد.


وی، تعریض پل فرسوده حصارک را از دیگر گام های مدیریت شهری در حوزه کنترل ترافیک برشمرد.


ترکاشوند در پایان از تلاشها و اقدامات “علیرضا رحیمی” مدیر و سایر زحمتکشان منطقه ۵ شهرداری کرج برای به ثمر رساندن پروژه های عمرانی تقدیر و تشکر به عمل آورد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری