جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۴ آذر ۱۳۹۲
البرز برای المپیاد ورزشی آماده می شود
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، "علیرضا جوانمردی" در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی ستاد برگزاری دومین المپیاد ورزشی استان البرز افزود: تمام برنامه ریزی ها با هدف هر ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، “علیرضا جوانمردی” در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی ستاد برگزاری دومین المپیاد ورزشی استان البرز افزود: تمام برنامه ریزی ها با هدف هر چه باشکوهتر برگزار شدن این المپیاد است که تحقق این مهم تلاش مضاعف را می طلبد.


وی بیان کرد: سال گذشته اولین المپیاد ورزشی البرز را به منظور شناسایی استعدادهای بالقوه استان و با حضور ۱۳۰۰ ورزشکار در ۷ رشته ورزشی با موفقیت و کیفیت مطلوب برگزار کردیم که در نوع خود حرکتی تازه در ورزش استان بود.


جوانمردی تصریح کرد: این حرکت تحولی بود که اگر استمرار داشته باشد شور و نشاط را به جامعه بزرگ ورزش هدیه می دهد.


وی گفت: سال گذشته نقاط ضعف و قوت این المپیاد شناسایی شد که شایسته است امسال نقاط قوت برجسته و نقاط ضعف رفع شود.


وی با اشاره به نیاز ورزش قهرمانی به ایجاد انگیزه و شناسایی و پرورش استعدادها در رده های سنی پایه، بیان کرد: مسئله ای که در برگزاری مسابقات رده سنی نوجوانان باید به نحو ویژه در نظر گرفته شود تقویت و رشد ورزشکاران به صورت اصولی و پایه ای است و در واقع می بایست با یک دید علمی و دقیق برگزاری این رقابتها را فرصتی برای آینده سازی و پیشرفت ورزش استان بدانیم.


مدیر کل ورزش و جوانان استان البرز اظهار کرد: رشته های حاضر در المپیاد باید بر اساس بررسی و آمایش موجود انتخاب و میزبان مسابقات نیز به صورت حساب شده تعیین شود.


جوانمردی افزود: اکنون با محدودیت اعتباری روبرو هستیم اما با توجه به ضرورت این مهم و نقش و تاثیر مثبت برگزاری المپیاد در آینده ورزش استان، اعتبارات لازم را به هر شکل ممکن تامین خواهیم کرد.


وی در پایان با موظف کردن حوزه قهرمانی به استفاده از نظر پیشکسوتان و هم اندیشی و بهره بردن از تجارب آنان، خاطر نشان کرد: ظرفیت هیاتها و شهرستانها باید در برگزاری هر چه بهتر این المپیاد در نظر گرفته شود تا با عنایت خداوند و تلاش و همت همه دست اندرکاران ورزش و مسئولان استان رشد و شکوفایی ورزشکارانمان در بعد قهرمانی را به نظاره بشینیم و شاهد آینده ای درخشان برای ورزش البرز باشیم.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری