جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۴ آذر ۱۳۹۲
بهسازی پارک طلوع در اسلام آباد/ هرس درختان در آستانه فصل زمستان
سیامک دانش با اعلام این خبر به پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، اظهار داشت: ایجاد چهار هزار مترمربع فضای سبز در بلوار استقلال شمالی هم اکنون از سوی این واحد ...
سیامک دانش با اعلام این خبر به پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، اظهار داشت: ایجاد چهار هزار مترمربع فضای سبز در بلوار استقلال شمالی هم اکنون از سوی این واحد در دست اقدام است.


وی به گلکاری حاشیه شمالی بلوار ۴۵ متری کاج اشاره کرد و افزود: هرس و آرایش درختان نیز در دستور کار قرار گرفته است.


این مسئول از اجرای عملیات بهسازی پارک طلوع در اسلام آباد خبر داد و یادآور شد: هم اکنون این پروژه در حال انجام است که طی ۲۰ روز آینده امور عمرانی آن به اتمام می رسد.


دانش با اشاره به مساحت ۱٫۳ هکتاری این پارک، از بهره برداری آن در اواخر سال جاری خبر داد و گفت: طبق برنامه ریزی قرار است که وسایل تندرستی در این پارک نصب شود.


مسئول فضای سبز منطقه یک شهرداری کرج در ادامه با اشاره به آغاز فصل سرما و بارش برف و باران افزود: تمهیدات لازم برای جلوگیری از یخ زدگی درختان و فضای سبز منطقه اندیشیده شده است.


وی اعلام کرد: روند بهسازی و بازسازی پارکهای فرسوده و قدیمی در این منطقه همچنان ادامه دارد و به محض دریافت شکایات شهروندی مبنی بر نامطلوب بودن ارائه خدمات در پارکها، به صورت ویژه به مشکلات رسیدگی می شود.


دانش از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده مشکل در حوزه فضای سبز این منطقه، سریعا مراتب را اطلاع دهند تا کارشناسان مربوطه به آن موضوع رسیدگی کنند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری