جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۱
واحدهای صنفی و صنعتی متخلف در شهرری پلمپ شدند
شهرری – رئیس اداره ساماندهی شهرداری منطقه 20 از شناسایی و پلمپ 24 واحد صنفی و صنعتی متخلف در سطح منطقه خبر داد. به گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا حیدری ظهر ...

شهرری – رئیس اداره ساماندهی شهرداری منطقه ۲۰ از شناسایی و پلمپ ۲۴ واحد صنفی و صنعتی متخلف در سطح منطقه خبر داد.
به گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا حیدری ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران گفت: بر اساس بند ۲۰ ماده ۵۵ قانون شهرداری ها، ۲۴ واحد صنفی و صنعتی متخلف در سطح نواحی هفتگانه این منطقه شناسایی و پلمپ شدند.

وی اجرای بند ۲۰ ماده ۵۵ قانون شهرداریها را در راستای رفع خطر مشاغل مزاحم و آلاینده سطح شهر از شهروندان برشمرد و افزود: واحدهای صنفی واقع در خیابان یاراحمدی، کوچه سنگبری ها واقع در بلوار قدس، خیابان حقیقت خواه و منشعبات، روستای اشرف آباد، روستای فیروزآباد و محله ابن بابویه از جمله مواردی بوده است که در سطح نواحی هفتگانه این منطقه شناسایی و پلمپ شدند.

حیدری با اشاره به تمهیدات اداره ساماندهی در خصوص اطلاع رسانی و ارتقای آگاهی شهروندان به خصوص صاحبان صنایع و مشاغل شهری بیان کرد: به منظور ارتقای آگاهی شهروندان چهار هزار بروشور آموزشی با موضوع “آشنایی با امور بند ۲۰ ماده ۵۵ قانون شهرداری ها” و “شرح وظایف شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر” طی هفته گذشته در سطح منطقه توزیع شده است.

وی ادامه داد: ۲۷۰ فقره پرونده فعال در سطح منطقه نیز مورد بازدید قرار گرفته و به روز رسانی شده است.

گفتنی است بر اساس بند ۲۰ ماده ۵۵ قانون شهرداری ها، شهرداری مکلف است که از ایجاد و تأسیس کلیه اماکن و مشاغل و کسب هایی که ایجاد مزاحمت و سرو صدا کنند یا مخالف اصول بهداشتی است، جلوگیری کند و تأسیساتی که قبل از تصویب این قانون به وجود آمده اند را تعطیل و اگر لازم شود آنها را به خارج از شهر انتقال دهد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس