جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۳ آذر ۱۳۹۲
تجلیل از بازنشستگان در منطقه ۹ شهرداری کرج صورت گرفت
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مجید کمالی نژاد در مراسم تجلیل از بازنشستگان منطقه 9 شهرداری کرج اظهار داشت: تجربه بازنشستگان سرمایه گرانبهایی است که می تواند ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مجید کمالی نژاد در مراسم تجلیل از بازنشستگان منطقه ۹ شهرداری کرج اظهار داشت: تجربه بازنشستگان سرمایه گرانبهایی است که می تواند نقش موثری را در رشد و توسعه جامعه به همراه داشته باشد.


این مسئول با اشاره به اینکه استفاده از تجارب بازنشستگان در عملکرد مطلوب موثر است، بیان کرد: استفاده از تجربه بازنشستگان موجب جلوگیری از بروز اشتباهات تکراری می شود.


وی تجربه های بازنشستگان را گنجینه ارزشمند برای آیندگان ذکر و عنوان کرد: باید از این گنجینه ارزشمند به نحو احسن استفاده کرد.


مدیر منطقه ۹ شهرداری کرج گفت: تکریم بازنشستگان، تکریم ارزش‌های انسانی و اخلاقی است و بازنشسته فردی است که سال‌ها تجربه، اطلاعات و اندوخته‌هایی دارد که بسیار ذی قیمت است.


کمالی نژاد با اشاره به اینکه ارائه خدمات به شهروندان امری ضروری و جزو ماهیت شهرداری است، اظهار داشت: هر مسئولی باید خدمت رسانی به مردم را سرلوحه کار خود قرار دهد.


این مراسم با حضور مدیر، معاونتها و مسئولان واحدها، همچنین تعدادی از خانواده های بازنشستگان مجموعه شهرداری منطقه ۹ تشکیل شد.


گفتنی است مراسم تجلیل از بازنشستگان برای دومین سال پیاپی و به پیشنهاد مدیر منطقه ۹ شهرداری کرج در منطقه برگزار شد و به بازنشستگان طی آیینی لوح و هدیه ای به رسم یادبود اهدا شد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری