جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۳ آذر ۱۳۹۲
“باغستانی” گوش شنوای “رحیمی” شد/نقاط ضعف و قوت منطقه ۵ بازخوانی شد
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، نزدیک به دو دهه قبل (1374) مسئولان وقت برای بهبود  وضعیت خدمات رسانی شهری در بخش هایی از مناطق: حصارک، دهقان ویلا، مالک ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، نزدیک به دو دهه قبل (۱۳۷۴) مسئولان وقت برای بهبود  وضعیت خدمات رسانی شهری در بخش هایی از مناطق: حصارک، دهقان ویلا، مالک اشتر، خیابان المهدی، گلشهر و… با تولد منطقه ۵ شهرداری کرج موافقت کردند؛ منطقه ای با ۱۱۶۷۸۹۶ مترمربع وسعت که با شهرداریهای مناطق ۴، ۶ و شهرداری کمالشهر همسایه است. منطقه ۵ کرج نزدیک به ۳۰۰ هزار نفر جمعیت را در قلب خود جای داده و یکی از مناطق استراتژیک  شهری ایران کوچک است.


برای برشمردن اهمیت منطقه ۵ شهرداری کرج از نگاه تیم جدید مدیریت شهری کرج همین بس که در ده روز گذشته شاهد بازدید “علی ترکاشوند” شهردار کرج، “محمدرضا فیض” مدیر عامل سازمان زیباسازی و “محمدصادق باغستانی” رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر کرج از سطح منطقه بودیم.


بر اساس آنچه روابط عمومی منطقه ۵ شهرداری کرج روایت کرده؛ “باغستانی” ضمن بازدید از پروژه های عمرانی و خدماتی سطح منطقه، با برخی شهروندان به صورت چهره به چهره گفتگو کرده است.


اطلاع دقیق از مطالبات شهروندان


رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر کرج اظهار داشت: رفع دغدغه های شهروندان در بخش های مرتبط با مدیریت شهری نیازمند بازدیدهای میدانی و اطلاع دقیق از مطالبات شهروندان است.


وی افزود: با توجه به قرار گرفتن در فصل پاییز و پیش رو بودن فصل زمستان، انجام اقدامات لازم برای هدایت آبهای سطحی و جلوگیری از آبگرفتگی معابر از مطالبات اساسی مردم است که بایستی مد نظر واحدهای خدمات شهری قرار گیرد.


نظارت بیشتر بر آسفالت کاری معابر


باغستانی گفت: همچنین شهروندان خواستار نظارت بیشتر بر اجرای آسفالت کاری و جدول گذاری معابر سطح شهر شدند و بر پیگیری متوازن کمیت و کیفیت پروژه های شهری تاکید کردند.


عضو شورای شهر کرج خاطر نشان کرد: درباره استفاده از پتانسیل های مردمی و نظرات شهروندان و معتمدین محلات در تعریف و اجرای پروژه های شهری رهنمودهایی ارایه شد و امیدوارم شاهد بکارگیری آنها باشیم.


برخورد با معضل سد معبر


باغستانی، همچنین بر تقویت سرانه های خدماتی، بهداشت و درمان، ورزشی، فرهنگی و اجتماعی در سطح منطقه ۵ شهرداری کرج تاکید کرد و بیان داشت: همچنین شهروندان خواستار جدیت بیشتر برای برخورد با معضل سد معبر بودند و زیباسازی شهری نیز جزو دغدغه های مردم بود.


وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اقدامات مدیریت شهری در سطح منطقه، از تلاش های “علیرضا رحیمی” مدیر منطقه و همچنین سایر معاونین و مدیران ستادی شهرداری منطقه ۵ کرج در راستای خدمات رسانی بیشتر و بهتر به شهروندان تقدیر به عمل آورد.


افزایش بودجه تملک دارایی


باغستانی با تاکید بر افزایش بودجه عمرانی منطقه برای احداث پروژه های عمرانی و خدماتی گفت: همچنین مدیر منطقه خواستار افزایش بودجه تملک دارایی به منظور تسریع در اجرای پروژه های شهری است که در صحن شورای شهر مورد بررسی و بحث قرار می گیرد.


یادآور می شود پروژه های احداث بلوار پونه، بلوار مصطفی خمینی (ره)، ساختمان در دست احداث شهرداری منطقه ۵ و… از جمله محل هایی بود که عضو شورای شهر برای بازدید در آنها حضور یافت.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری