جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲ آذر ۱۳۹۲
بسیجیان مهم‌ترین مانع در برابر دسایس دشمنان هستند
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج،  احمدرضا باهک امروز  اظهار داشت: شجره طیبه بسیج در روزهای نخست انقلاب اسلامی توسط امام شهیدان خمینی کبیر (ره) پایه‌ریزی شد و امروز ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج،  احمدرضا باهک امروز  اظهار داشت: شجره طیبه بسیج در روزهای نخست انقلاب اسلامی توسط امام شهیدان خمینی کبیر (ره) پایه‌ریزی شد و امروز ما ثمره این درخت تنومند در دفاع از راه ولایت و آرمان‌های اسلام و انقلاب را به خوبی شاهد هستیم.


وی تصریح کرد: در سال‌های پس از انقلاب هر کجا که ایران و اسلام نیاز به حضور نیروهای مخلص، ولایی و ایثارگر داشت، این بسیجیان بودند که در صف نخست قرار گرفته و حتی یک لحظه در لبیک به مولی و مقتدای خود رهبری معظم انقلاب اسلامی درنگ نکردند.


فرمانده سپاه شهرستان کرج افزود: بسیج یک نهاد و یک سازمان خاص نیست، بلکه بسیج فرهنگی متعالی است و هر فردی که دارای روحیه ولایت‌مداری، ایثار، از خود گذشتگی، بصیرت بالا و آگاهی است عضوی از خانواده بزرگ بسیج به شمار می‌آید.


باهک در پاسخ به این پرسش که چرا دشمنان اسلام و انقلاب، کشورهای غربی و عوامل سرسپرده و فریب خورده آنها از بسیج کینه دارند، گفت: علت اصلی این است که بسیجیان مهمترین مانع در راه عملیاتی شدن توطئه‌ها و دسیسه‌های دشمنان هستند و هر جا که بسیج وارد شد، دشمنان در اجرای توطئه‌های شوم خود ناکام ماندند.


وی اظهار داشت: در دوران جنگ تحمیلی کشورهای غربی تصور می‌کردند که با سلاح‌های پیشرفته و حمایت از ارتش متجاوز می‌توانند ظرف سه روز ایران را تسخیر کرده و به تهران برسند، اما وقتی پای فرهنگ بسیجی به میان آمد، حتی یک قدم موفق به پیشروی نشده‌اند.


فرمانده سپاه امام حسین (ع) تاکید کرد: همه می‌دانند که وجود روحیه بسیجی در میان ملت ایران و اطاعت‌پذیری بسیجیان از رهبری عظیم‌الشأن انقلاب اسلامی امام خامنه‌ای عامل اصلی شکست توطئه‌های دشمنان علیه ایران و مردم کشورمان است و دشمنان حتی خواب غفلت بسیجیان را هم نمی‌بینند.


باهک در پایان خاطرنشان کرد: تا زمانی که این روحیه در میان مردم ما وجود دارد، ایران اسلامی در جهان با عزت و سربلند خواهد بود و همه باید برای ترویج فرهنگ بسیجی و توسعه روحیه بسیجی در میان مردم به ویژه نسل جوان تلاش کنیم.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری