جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲ آذر ۱۳۹۲
تشکیل اتاق فکر توسط تشکل های بسیجی مشکلات کشور را یکی پس از دیگری حل خواهد کرد
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، ظهر جمعه حجت الاسلام سید محمد مهدی حسینی همدانی در دیدار با 70 نفر از فرماندهان بسیج دانشجویی و طلاب دانشگاههای استان البرز ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، ظهر جمعه حجت الاسلام سید محمد مهدی حسینی همدانی در دیدار با ۷۰ نفر از فرماندهان بسیج دانشجویی و طلاب دانشگاههای استان البرز با بیان این مطلب افزود: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری کلید طلایی حل مشکلات کشور در آینده در دستان بسیجیان خواهد بود .


نماینده ولی فقیه در استان البرز اظهار داشت: این امر مهم زمانی به وقوع خواهد پیوست که اتاق فکر تشکیل و در این اتاق فکر مشکلات کشور توسط بسیجیان رصد شود و برای حل این مشکلات راه چاره ای علمی و منطقی پیدا شود.


حسینی همدانی در ادامه تاکید کرد: مسئولان بسیج دانشجویی و طلاب باید مطالعات دقیق داشته باشند چرا که مسئولیتی بزرگ بر دوش دارند.


وی خاطرنشان کرد: مشکلات باید بر اساس زمان و مکان حال حاضر در نظر گرفته شود و برای حل مشکلات جامعه، بسیجیان باید به اطلاعات روز دنیا مسلط باشند و برای رسیدن به هدف، علم و عمل خود را تا حد بالایی بالا ببرند و این امر یک حرکت جهادی را می طلبد.


امام جمعه کرج در پایان جلسه افزود: این جلسات باید به صورت منظم تشکیل شود تا سطح فکری و معنوی جامعه به حد خوبی برسد و در این زمینه احتیاج به یک برنامه ریزی بلند مدت است.


 مهر

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری