جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲ آذر ۱۳۹۲
جوانان بسیجی ایران اسلامی به دشمنان اجازه مداخله و توطئه‌ نخواهند داد
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، حجت‌الاسلام سید عباس مسعودی ضمن گرامیداشت هفته بسیج با بیان این مطلب افزود: پس از پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان اسلام و مسلمین بیکار ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، حجت‌الاسلام سید عباس مسعودی ضمن گرامیداشت هفته بسیج با بیان این مطلب افزود: پس از پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان اسلام و مسلمین بیکار ننشستند و در پی طرح توطئه های برآمدند تا ساختار انقلاب را دچار مشکل کنند.


وی در ادامه اظهار داشت: تشکیل بسیج توسط امام خمینی(ره) حرکتی هدفمند بود که به همه دشمنان فهماند مردم به خصوص جوانان ایران اسلامی در حفاظت و حراست از دست آوردهای انقلاب به احدی اجازه مداخله و طرح توطئه نخواهند داد.


مسعودی  تاکید کرد: در صدر اسلام نیز چنین حرکات و توطئه های از سوی دشمنان پیامبر و اهل بیت طرح می شد ولی بسیج و همدلی اهل بیت(ع) و اصحاب پیامبر(ع) به آنان اجازه نداد به مقاصد خود برسند.


مدیر کل اداره کل تبلیغات اسلامی البرز خاطرنشان کرد: با تربیت هر جوان بسیجی می توان امیدوار بود که در دفاع از ایران اسلامی و انقلاب با مشکلی مواجه نخواهیم شد و به یاری خداوند مشکلات یکی پس از دیگری از میان برداشته خواهند شد.


مسعودی یادآور شد: وظیفه تک تک ماست که از آرمان های دینی دفاع کنیم و با اتحاد مشت محکمی بر دهان دشمنان اسلام فرو آریم تا بدانند که جوانان بسیجی ایران اسلامی بیدار و آگاه در جامعه حضور دارند و به آنها اجازه نخواهند داد به نیات خود برسند.


مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی البرز در پایان افزود: مردم و جوانان ایرانی در حال حاضر با عضویت در بسیج به همه جهانیان ثابت کرده اند تا پای جان از اهداف انقلاب دفاع خواهند کرد و در این راه نیز از رهنمون های مقام معظم رهبری بهره خواهند گرفت.


 مهر

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری