جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲ آذر ۱۳۹۲
کد امداد جنگل و مرتع ۱۵۰۴ استان البرز راه اندازی شد
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، سرهنگ علینقی با اعلام این خبر گفت: با پيگيري هاي فرماندهي يگان حفاظت سازمان جنگلها ،‌مراتع و آبخيزداري كشور و فرماندهي يگان حفاظت ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، سرهنگ علینقی با اعلام این خبر گفت: با پیگیری های فرماندهی یگان حفاظت سازمان جنگلها ،‌مراتع و آبخیزداری کشور و فرماندهی یگان حفاظت این اداره کل و با همکاری شرکت مخابرات استان البرز کد امداد جنگل و مرتع ۱۵۰۴ راه اندازی شد.


وی افزود: کد امداد جنگل و مرتع  ۱۵۰۴ رایگان بوده و در راستای برقراری ارتباط و تعامل هرچه بیشتر به منظور پاسخگویی به گزارش های مردمی، افزایش مشارکت آحاد مردم و نیز تسریع در اقدامات حفاظتی بویژه در مواقع اضطراری از جمله : آتش سوزی در طبیعت ، تخریب و تصرف توسط افراد سودجو در اراضی منابع طبیعیراه اندازی شده است و به صورت ۲۴ ساعتهآماده پاسخگویی است.


فرمانده یگان حفاظت  اداره کل منابع طبیعی منابع طبیعی استان البرز با اشاره به اینکه مردم در سراسراستان می توانند از این پس در صورت مشاهده هرگونه تخلف در عرصه هایمنابع طبیعی مراتب را از طریق شماره ۱۵۰۴ گزارش دهند و گزارش های مردمی بلافاصله به مرکز فرماندهی یگان حفاظت شهرستان ها جهت اقدام ارسال خواهد شد.


وی از همه شهروندان استان البرز  تقاضا کرد با مشاهده هرگونه تخلف در عرصه های منابع طبیعی از جمله تخریب و تصرف اراضی ملی توسط افراد سودجو ،‌بروز آتش سوزی، قطع درختان جنگلی و بوته های مرتعی و سایر تخلفاتی که در این عرصه ها صورت می پذیرد  موارد را به  شماره ۱۵۰۴ گزارش و در عمل خداپسندانه حفاظت از طبیعت ارزشمند استان البرز این اداره کل را  یاری رسانند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری