جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲ آذر ۱۳۹۲
فرهنگ بسیجی با ترویج برای نسل کودک و نوجوان ماندگار می شود
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، صفی الله رمضانخانی پیش از ظهر شنبه در آیین بزرگداشت هفته بسیج در مرکز کانون پرورش فکری در کرج اظهار داشت: فرهنگ ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، صفی الله رمضانخانی پیش از ظهر شنبه در آیین بزرگداشت هفته بسیج در مرکز کانون پرورش فکری در کرج اظهار داشت: فرهنگ ایثار و شهادت و بسیج از بزرگترین برکات جمهوری اسلامی ایران است و اگر فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه به خوبی در بین آینده سازان ترویج یابد دشمن موفق نخواهد شد در جنگ نرم که سخت تر از جنگ سخت است بر جوانان و نوجوانان ما پیروز شود.


وی با بیان اینکه باید از رشادت ها و ایثارگری های رزمندگان و بسیجیان همیشه در صحنه درس بگیریم،افزود: باید تلاش کنیم آینده سازان ایران اسلامی را به شیوه های مختلف و جذاب با رشادت های بسیجیان آشنا سازیم که رهبر فرزانه انقلاب در رابطه با نوجوانی و اهمیت والای آن تاکید فراوانی دارند.


رمضانخانی گفت: نسل جدید باید بداند آسایش و امنیت امروز او مرهون ایثارگری ها، فداکاری ها و شهادت کسانی است که برای سربلندی ایران اسلامی از جان شیرین گذشتند.


وی با اشاره به فراموشی به عنوان یکی از خصوصیات انسانی اظهار داشت: غفلت و سرگرم شدن به زندگی روزمره موجب فراموشی گذشته ها در انسان می شود که نباید ما رویدادهای دفاع مقدس را از یاد بیریم.


وی گفت: برگزاری هفته بسیج با هدف یادآوری و انتقال ارزش ها از نسلی به نسل دیگر بسیار بااهمیت و جزئی از تاریخ یک ملت محسوب می شود.


در پایان این مراسم از ۸۰ برگزیده جشنواره های رضوی و مسابقات کشوری و کتابخوان های برتر با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری