جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲ آذر ۱۳۹۲
“مدنی” به ایستگاه های انتقال پسماند سر زد/دغدغه ای که شب و روز نمی شناسد
حسین بافقی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، اظهار داشت: در این بازدید سرزده مسئول اداره تنظیف و جمع آوری نیز مدیر عامل سازمان را همراهی کرد. این مسئول ...
حسین بافقی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، اظهار داشت: در این بازدید سرزده مسئول اداره تنظیف و جمع آوری نیز مدیر عامل سازمان را همراهی کرد.


این مسئول با بیان اینکه معضلات و مشکلات موجود در بخش ایستگاه انتقال پسماند در فصل بارندگی و سرما مورد بررسی قرار گرفت، عنوان کرد: مدیر عامل سازمان از همکاری مجدانه پرسنل ایستگاه ها و نظارت مسئول ایستگاه ها در این زمینه تشکر کرد.


وی با اشاره به اهمیت و نقش ایستگاه های انتقال زباله و اجرای صحیح وظایف کارکنان در این ایستگاه عنوان کرد: به طور قطع وجود ایستگاههای انتقال زباله باعث افزایش راندمان عملکرد جمع آوری زباله ها و کاهش همه جانبه هزینه های حمل و نقل، مصرف انرژی، ترافیک و در نهایت کاهش آلودگی هوا می شود.


مدیر روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج، همچنین ادامه داد: مکان یابی، طراحی و عملکرد وسایل در ایستگاه، بایستی به درستی انجام گیرد به طوریکه از سلامتی، ایمنی و رفاه افراد جامعه و عدم اثرات سوء زیست محیطی طرح، اطمینان حاصل شود.


بافقی ضمن تاکید بر اینکه ایستگاه های انتقال پسماند باید کمترین ناسازگاری را با نواحی پیرامون خود داشته باشد، افزود: نظارت بر عملکرد کارکنان به منظور انجام وظایف در ایستگاه ها با جدیت پیگیری می شود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری