جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲ آذر ۱۳۹۲
کارگاه آموزشی راهکارهای مدیریت هزینه های حفظ و نگهداری فضای سبز در قم برگزار شد
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج،  بیست و یکمین نشست مدیران عامل فضای سبز کلانشهرهای کشور  به میزبانی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری قم آغاز و ظهر ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج،  بیست و یکمین نشست مدیران عامل فضای سبز کلانشهرهای کشور  به میزبانی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری قم آغاز و ظهر امروز چهارشنبه به اتمام رسید.


در این نشست بررسی راهکارهای توسعه فضای سبز با توجه به پتانسیلهای موجود در شهرها، بررسی و تبادل تجربیات شهرها در خصوص شیوه واگذاری حفظ و نگهداری فضای سبز به بخش خصوصی و نحوه تنظیم فهرست بها و دستورالعمل های اجرایی مربوطه و ارائه گزارش در خصوص ایجاد بانک اطلاعاتی آموزشی و پژوهشی و راهکارهای جذب و جذب پایان نامه های مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا از جمله دستورات جلسه این نشست بود.


همچنین در حاشیه برگزاری این نشست، طی برگزاری مراسمی از پیشکسوتان و کارشناسان فضای سبز قم (در دو حوزه کارگران و کارشناسان) تجلیل به عمل آمد.


در بخش دیگری کارگاه آموزشی راهکارهای مدیریت هزینه های حفظ و نگهداری فضای سبز با تدریس مهندس فتحی از کارشناسان این حوزه برگزار شد.


طبق برنامه ریزی مقرر شده است که بیست و دومین نشست مدیران عامل فضای سبز کلانشهرهای کشور به میزبانی استان کرمان در فروردین سال ۹۳ برگزار شود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری