جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱ آذر ۱۳۹۲
غنی سازی و استفاده صلح آمیز انرژی هسته ای حق ماست
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، حجت الاسلام سید محمد مهدی حسینی همدانی در خطبه های نماز جمعه کرج با اشاره به مسئله هسته ای افزود: آمریکا و ...


به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، حجت الاسلام سید محمد مهدی حسینی همدانی در خطبه های نماز جمعه کرج با اشاره به مسئله هسته ای افزود: آمریکا و متحدانش می دانند که ایران اسلامی به دنبال ساخت سلاح شیمیایی نیست و مسئولان کشوری بارها و بارها در مجامع بین المللی این مسئله را بازگو کرده اند.


وی در ادامه تاکید کرد: ایران با حمایت های مقام معظم رهبری، مسئولان و مردم بسیجی در مقابل آمریکا و متحدانش عقب نشینی نخواهد کرد.


امام جمعه کرج خاطرنشان کرد: تیم مذاکره کننده در این نشست ها منافع بلند ملت و کشور را در نظر دارند و تمام سعیشان بر این است که نتیجه مذاکرات به نفع ملت و کشور ایران باشد.


حسینی همدانی در ادامه خطبه های نماز جمعه افزود: سال ها تحریمهای ظالمانه ای بر مردم غیور ایران تحمیل شده و آمریکا و متحدانش برای جلب اعتماد مردم ایران باید این تحریم ها را بردارند.


امام جمعه کرج یادآور شد: غرب از این فرصت به دست آمده باید نهایت استفاده را بکند و اعتماد ما را به دست آورد تا در این مذاکرات به نتایج مطلوبی برسد.


وی در ادامه خاطرنشان کرد: دولتمردان آمریکایی و غربیان در صورتی مخالف استفاده صلح آمیز ایران از انرژی هسته ای هستند که خود سازنده بمب اتم اند.


امام جمعه کرج با اشاره به هفته بسیج و گرامیداشت این هفته اظهار داشت: بسیجیان در تمام دوران ها از ارزش های ایران اسلامی دفاع کرده اند و همیشه در پاسداری از این آب و خاک بی دریغ عمل کرده اند.


نماینده ولی فقیه در استان البرز در پایان با اشاره به روز نیروی دریایی افزود: امام خمینی (ره) این روز را روز نیروی دریای نامیدند تا فرصتی برای ارزش نهادن به رشادت های این دلیرمردان دریا داشته باشیم.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری