جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱ آذر ۱۳۹۲
حمله تروریستی در لبنان قابل چشم پوشی نیست
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در این بیانیه آمده است: امروزه تکفیری ها، وحدت جامعه مسلمانان را نشانه گرفته اند به طوری که با حمله خبیثانه خود به ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در این بیانیه آمده است: امروزه تکفیری ها، وحدت جامعه مسلمانان را نشانه گرفته اند به طوری که با حمله خبیثانه خود به سفارت جمهوری اسلامی ایران در لبنان و به شهادت رساندن رایزن فرهنگی کشورمان و مردان و زنان بی گناه بار دیگر سیمای حیوانی خود را به جهانیان نشان دادند.


این بیانیه ادامه داده: برخورد با عوامل چنین خشونت هایی به هیچ قابل چشم پوشی نیست، این گونه حملات نه تنها با اصول کلیه ادیان وعقاید، بلکه با فطرت پاک بشری نیز مغایرت دارد.


در این متن آمده است: یزیدیان زمان در راستای افکار پلید رژیم صهیونیستی گام برداشته و با ایجاد نا امنی و ترور اشخاص به دنبال خوی استکباری خود هستند و در این راه دستان خود را به خون مردمان بی گناه آلوده کرده و هیچ ابایی از این حرکت غیرانسانی و غیر دینی ندارند.


در بیانیه بسیج دانشجویی البرز اشاره شده که چنین جنایت هایی برگرفته از ضعف و نگرانی دشمنان مستکبر جهان از موج بیداری اسلامی ملت های منطقه است.


در این متن آمده: اینک در این برهه از زمان جمهوری اسلامی ایران به عنوان کشور اسلامی تاثیر گذار در منطقه و جهان بیش از پیش توجه کشورهای آزادی خواه را به خود معطوف کرده و در این راستا به ایجاد وحدت و همدلی و ارتقای جایگاه کشورهای مسلمان در جهان گام برداشته است.


در انتها بسیج دانشجویی دانشگاههای استان البرز ضمن محکوم کردن این اقدام درد منشانه شهادت رایزن فرهنگی کشورمان رابه محضر حضرت ولی عصر (عج) و مقام معظم رهبری تسلیت عرض کرده و از مسوولان کشورمان می خواهد اقدامات لازم برای برخورد بین المللی باتروریست های تکفیری به عمل آورند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری