جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۲
شهروندان آسوده باشند؛ شهرداری بیدار است
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، آسمان این روزها هوای باریدن دارد. تن پوش مردمی که صبح تا شب در معابر کرج به تردد و حرکت می پردازند حکایت ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، آسمان این روزها هوای باریدن دارد. تن پوش مردمی که صبح تا شب در معابر کرج به تردد و حرکت می پردازند حکایت از این دارد که آسمان برای بارش نزولات الهی بر سر مردم این دیار آماده شده است.


اما بارش نزولات آسمانی اغلب عوارضی را برای شهر و شهروندان به همراه دارد که از  این جمله، جمع شدن آب های سطحی و  در مواردی نفوذ آب از جوی ها به سطح معابر است.


در این میان عملکرد واحد خدمات شهر و رسیدگی به این معابر و جوی ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.


آماده باش ۴۸ ساعته خدمات شهری


معاون خدمات شهری شهرداری کرج بر همین اساس از آماده باش نیروهای این معاونت برای مقابله با مشکلات و بحران های احتمالی ناشی از بارش باران خبر داد و گفت: با توجه به اعلام سازمان هواشناسی شهر و احتمال بارش باران در ۴۸ ساعت آتی، نیروها و تجهیزات این معاونت در حالت آماده باش به سر می برند.


حسن مدیرروستا در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری، اظهار داشت: این نیروها و تجهیزات از عصر امروز به مدت دو روز نسبت به جمع آوری آب های سطحی ناشی از ریزش نزولات الهی و رفع آبگرفتگی اقدام خواهند کرد.


مدیرروستا اضافه کرد: شهروندان می توانند برای اطلاع رسانی در خصوص آبگرفتگی معابر با برقراری ارتباط با سامانه ۱۳۷ شهرداری کرج و ارائه گزارش، از خدمات این معاونت بهره مند شوند.


بنابراین و با اعلام معاونت خدمات شهری شهرداری کرج، این کلانشهر در دو روز آتی به رغم هوای ابری و بارانی اش، روزهایی امن و آرام را سپری خواهد کرد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری