جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۲
کلاک به کارگاه عمرانی تبدیل شده است
حمید ابوالحسنی که خود برخاسته از منطقه قدیمی و با سابقه کلاک است، در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، یکی از عمده ترین اقدامات خود را به بررسی ...
حمید ابوالحسنی که خود برخاسته از منطقه قدیمی و با سابقه کلاک است، در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، یکی از عمده ترین اقدامات خود را به بررسی پیوسته تغییرات و تحولات این منطقه اختصاص داده است.


در پی این بازدیدها آنچه از نگاه ابوالحسنی رویداد بارز عرصه خدمات شهری و مدیریت شهری در منطقه ۱۱ و بخصوص کلاک که یکی از قدیمی ترین نقاط شهرستان کرج به شمار می آید، تحولات و اقدامات گسترده عمرانی است.


وی با بیان اینکه اقدامات انجام گرفته ظرف سال های اخیر در این منطقه چشمگیر بوده است، این نقطه از کلانشهر کرج را منطقه ای دانست که تمامی عرصه های مدیریت شهری باید با سرعت و جدیت در آن فعال شده و این کارگاه عملیاتی را به بنایی مستحکم تبدیل کنند.


ابوالحسنی از عمده ترین فعالیت های انجام گرفته در ناحیه کلاک را آسفالت های توزیع شده در معابر آن خواند و افزود: بافت قدیمی منطقه به گونه ای است که انجام فعالیت عمرانی در آن با دشواری های خاص خود مواجه است. اما نیاز ساکنین به بهره مندی از امور عمرانی یکی از شاخص ترین نیازهاست که خوشبختانه با تدابیری که مدیریت منطقه به کار بسته است، بخش زیادی از مشکلات اصلی در سال های اخیر رو به بهبود گذارده است.


این مسئول آسفالت، جدول گذاری و بهسازی، بازسازی و احداث پارک های محله ای در این محدوده را یکی از کارهای ارزشمند مدیریت منطقه ۱۱ برشمرد و تصریح کرد: منطقه از حیث فضای سبز دگرگون شده و اقدامات عمرانی انجام گرفته نیز در آینده ای نزدیک چهره ای تازه به یکی از با سابقه ترین محلات شهر کرج خواهد بخشید.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری