جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۲
شعاع تاثیر” بسیج” به وسعت جغرافیای هستی است
وی، توصیف امواج خروشان دریای "بسیج" که از اقیانوس افکار امام خمینی (ره) منشعب شده است، را در قالب تنگ الفاظ ناشدنی دانست و بیان داشت: در جهانِ مادی امروز ...
وی، توصیف امواج خروشان دریای “بسیج” که از اقیانوس افکار امام خمینی (ره) منشعب شده است، را در قالب تنگ الفاظ ناشدنی دانست و بیان داشت: در جهانِ مادی امروز که معیار عملکردها مادیات است؛ بسیاری از هضم فلسفه وجودی و حقیقت ذاتی “بسیج” که تمام وجودش را در اسلام و عزت ایران ذوب کرده است، عاجزند.


به گفته عضو بانوی شورای شهر کرج، بصیرت، استقامت و پایداری، شجاعت و شهامت، اخلاص، آمادگی برای جهاد و ولایتمداری از جمله شاخص های بسیج از دیدگاه قرآن کریم، امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی است که دارا بودن چنین ویژگی هایی آن را لایق جمله تاریخی «لشکر مخلص خدا» کرده است.


میدان فرهنگ جبهه جهادی امروز


اسکندری با اشاره به نقش بسیج در پیروزی رزمندگان اسلام در هشت سال جنگ تحمیلی، میدان فرهنگ را جبهه جهادی امروز توصیف کرد و گفت: پس از ناکامی دشمنان از تهاجم نظامی به ایران، امروز از در و دیوارهای فرهنگی بالا می روند و با تلاش برای تغییر سبک زندگی ایران – اسلامی کمر به نابودی هویت اصیل ایرانی بسته اند که بسیج به عنوان خط مقدم فرهنگی می تواند از طریق برنامه های علمی به مقابله با آن بایستد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری