جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۲
سازمان موتوری برای اجرای مانور بزرگ مهیا می شود
 غلامرضا رضوانی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، گفت: شهر باید از داشته ها و امکانات خود از حیث توان برخورد با بحران ها اطمینان یافته و دل ...
 غلامرضا رضوانی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، گفت: شهر باید از داشته ها و امکانات خود از حیث توان برخورد با بحران ها اطمینان یافته و دل شهروندان به این توانمندی گرم باشد.


رضوانی اضافه کرد: اجرای مانور و به نمایش گذاشتن این امکانات در شهر به ساکنان این اطمینان را خواهد داد که با آرامش و امنیت بتوانند به آینده ای روشن برای شهر بیاندیشند.


وی گفت: به همین منظور جلسه ای در دفتر معاون خدمات شهری کرج برگزار شد و طی آن برنامه ها و اهداف برپایی این مانور مورد بررسی قرار گرفت.


این مسئول مکان های پیشنهادی برای اجرای مانور را بلوار جمهوری یا بلوار سرداران خواند و افزود: در این جلسه دیگر دستگاه ها و سازمان های مرتبط حضور داشتند که از این جمله سازمان آتش نشانی، اداره راهور، نیروی انتظامی و اورژانس بودند.


مدیرعامل سازمان خدمات موتوری شهرداری کرج خاطرنشان کرد: حدود ۲۵۰ دستگاه ماشین آلات به این سازمان تعلق دارد که شامل خودروهای مختلف نظیر گریدر، لودر، کامیون، باب کت و برف روب می شود.


رضوانی ادامه داد: همچنین طبق دستور معاون خدمات شهر، مقرر شد تصمیمات و برنامه ریزی های لازم برای انجام عملیات واقعی در صورت بروز بحران در حین اجرای مانور در این برنامه ها به عمل آید.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری