جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۲
نخستین بانک ایده شهر کرج رونمایی شد
حمیدرضا محمدی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، هدف از راه اندازی این بانک را افزایش نشاط اجتماعی و استفاده از پتانسیل های موجود در شهر عنوان کرد. این ...
حمیدرضا محمدی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، هدف از راه اندازی این بانک را افزایش نشاط اجتماعی و استفاده از پتانسیل های موجود در شهر عنوان کرد.


این مسئول ادامه داد: سازمان فناوری اطلاعات ارتباطات شهرداری کرج به عنوان نهاد پشتیبان فرآیندهای فناوری محور در شهرداری کرج اقدام به طراحی و راه اندازی نخستین بانک ایده کرج کرده است.


وی مهم ترین هدف از راه اندازی این سایت را جمع آوری نظرات و ایده های ناب و نو آورانه شهروندان برای بهبود مدیریت شهری و توسعه خدمات در حوزه های مختلف شهری دانست.


مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات ارتباطات شهرداری کرج در خصوص فناوری های وب سایت بانک ایده بیان کرد: در این وب سایت امکان مبادله اطلاعات و به اشتراک گذاری موضوعات همچنین بحث در خصوص آنها برای شهروندان جود دارد.


محمدی با بیان اینکه می توان چنین فضایی را اتاق فکری به وسعت کرج نیز نامید، اظهار داشت: سایت ایده قرار است فضایی باشد که ایده ها پس از ارایه، امکان اجرایی شدن می یابند.


این مسئول با اشاره به مطلب فوق عنوان کرد: ضروری است ایده های مطرح شده اساسا قابلیت تحقق را داشته و در حوزه مسئولیت ها و اختیارات شهرداری از جمله خدمات شهری، فرهنگی و اجتماعی، فناوری اطلاعات و ارتباطات، زیبا سازی شهری و سایر زیرمجموعه های موضوعات شهری باشد.


وی اظهار امیدواری کرد: با کمک و همیاری همشهریان تبلور شهری پویا تر، زیباتر و بالنده را در سال های آتی شاهد باشیم.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری