جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۲
پیشرفت فیزیكی ۵۰ درصدی پروژه “احداث ساختمان آزمایشگاه معاونت فنی و عمرانی شهرداری كرج”
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، علی سلطانی مقدم با بیان این مطلب، اظهار داشت: از آنجا که آزمایشگاه خود به عنوان متولی کنترل کیفی در کشور مطرح ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، علی سلطانی مقدم با بیان این مطلب، اظهار داشت: از آنجا که آزمایشگاه خود به عنوان متولی کنترل کیفی در کشور مطرح است، لازم است که ساخت این ساختمان از نظر کیفیت اجرایی در سطح قابل قبولی باشد.


وی با بیان اینکه مبلغ قرارداد مذکور ۵ میلیارد و ۲۸ میلیون ریال می باشد، افزود: در این راستا مقرر شد؛ احداث این ساختمان با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۲۵۰میلیون ریال از محل اعتبار مصوب شورای اسلامی شهر در بودجه سال ۹۱ از مرکز ابلاغ و در صورت تامین اعتبار بقیه آن در بودجه سال جاری پرداخت شود.


این مسئول با بیان اینکه قرارداد مذکور در شش تبصره و ۵ ماده و در ۶ نسخه تهیه و تنظیم شده است، تاکید کرد: این پروژه به همت سازمان عمران و نوسازی شهرداری کرج و با هماهنگی معاونت فنی و عمرانی شهردار کرج در حال اجراست.


مدیر عامل سازمان عمران و نوسازی شهرداری کرج در ادامه خاطرنشان کرد: در این راستا، دستگاه نظارت بر حسن اجرای تعهدات، حوزه معاونت فنی و عمرانی شهرداری کرج می باشد.


پیشرفت ۵۰ درصدی پروژه


سلطانی مقدم با اشاره به ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی پروژه مذکور، افزود: استارت فیزیکی و نخستین بتن ریزی این پروژه، پس از طی مراحل رفع معارض از مرداد ماه سال جاری آغاز شد.


وی تاکید کرد: در حال حاضر عملیات سفت کاری این پروژه به اتمام رسیده است.


این مسئول عنوان کرد: به دلیل مستهلک بودن ساختمان فعلی و بنا به دستور معاونت فنی و عمرانی شهرداری کرج احداث ساختمان جدید آزمایشگاه معاونت در دستور کار قرار گرفت.


مدیر عامل سازمان عمران و نوسازی شهرداری کرج محل استقرار پروژه مذکور را در محوطه سازمان عمران و نوسازی شهرداری کرج عنوان کرد.                                                              

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری