جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۲
شهروندان کرجی در منطقه ۴ مهرشهر تحت آموزش قرار گرفتند
حسین بافقی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اعلام این خبر افزود: طرح آموزش چهره به چهره تفکیک از مبدا و جمع آوری پسماندهای خشک از خرداد ...
حسین بافقی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اعلام این خبر افزود: طرح آموزش چهره به چهره تفکیک از مبدا و جمع آوری پسماندهای خشک از خرداد ماه سال جاری آغاز شده است.


این مسئول با اشاره به اتمام فاز اول آموزش چهره به چهره در منطقه ۴ شهرداری کرج اظهار داشت: فاز اول این طرح بخشی از فاز چهار مهرشهر تا چهار راه برادران شهید گودرزی را شامل بوده که به اتمام رسیده است.


وی با بیان اینکه فاز دوم طرح آموزش چهره به چهره تفکیک پسماند های خشک از ابتدای آذرماه سال جاری آغاز خواهد شد، عنوان کرد: بخش های باقی مانده فاز چهار مهرشهر تحت پوشش این طرح قرار خواهد گرفت.


مدیر روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج اجرای طرح تفکیک از مبدا زباله های خشک در منطقه ۴ شهرداری کرج به صورت آموزش چهره به چهره را به منظور آشنایی شهروندان با پسماند خشک دانست.


بافقی همچنین اجرای این طرح را در نحوه ذخیره سازی و تحویل زباله های خشک به سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج موثر عنوان کرد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری