جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۲
جلسه هماهنگی برنامه های شورای پایگاه منطقه ۶ برگزار شد
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، فرمانده بسیج حضرت صاحب الزمان(عج) در این جلسه ضمن تبریک فرا رسیدن هفته بسیج  اظهار داشت: بسیجی با اعتقاد و افکار دینی خود ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، فرمانده بسیج حضرت صاحب الزمان(عج) در این جلسه ضمن تبریک فرا رسیدن هفته بسیج  اظهار داشت: بسیجی با اعتقاد و افکار دینی خود شناخته می شود و بسیجی واقعی باید معتقد به مکتب بسیجی باشد.


خان محمدی هدف از برگزاری این جلسات را ارزیابی ماموریت های محوله اعضای پایگاه بسیج منطقه و آمادگی جهت برگزاری مراسمات هفته بسیج عنوان کرد و افزود: در این جلسه فعالیت های صورت گرفته در خصوص برنامه های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و عقیدتی، ورزشی و اردویی مورد ارزیابی قرار گرفته و برنامه های هفته بسیج مشخص گردید.


خان محمدی با تاکید بر ضرورت همکاری اعضای شورا جهت استمرار و موفقیت پایگاه افزود: تمامی اعضای شورای پایگاه بسیج باید همگام با هم به انجام وظایف محوله خود بپردازند تا شاهد موفقیت باشند.


این مسئول برنامه ریزی مدون در جذب نیرو را از جمله وظایف خطیر بسیج عنوان کرد.


فرمانده پایگاه بسیج حضرت صاحب الزمان (عج) در ادامه به شرح وظایف هر یک از اعضای شورای پایگاه بسیج منطقه ۶ پرداخت و بر ضرورت انجام آنها تاکید داشت.


خان محمدی در پایان برگزاری مراسم گرامیداشت هفته بسیج، برگزاری برنامه های اردویی زیارت مرقد مطهر امام خمینی (ره)، برنامه های ورزشی و مسابقات فرهنگی، بازدید از خانواده شهدا، گلباران نمودن گلزار شهدا، احداث ایستگاه صلواتی و حضور در مراسمات گرامیداشت هفته بسیج  را از جمله برنامه های این پایگاه عنوان کرد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری