جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۲
مدیران شهری در امر تهاتر اهتمام داشته باشند/برنامه ریزی مدون جهت افزایش جذب درآمد
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، علی ترکاشوند از واحدهای مختلف ساختمان اداری بازدید و روند اجرای واحدها را مورد ارزیابی قرار داد. مدیر منطقه 6 در این جمع به ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، علی ترکاشوند از واحدهای مختلف ساختمان اداری بازدید و روند اجرای واحدها را مورد ارزیابی قرار داد.


مدیر منطقه ۶ در این جمع به تشریح عملکرد منطقه پرداخت و گزارشی در خصوص موقعیت جغرافیایی و وسعت منطقه ارائه کرد.


عباس حق محمدلو وجود جمعیت بالا و وسعت زیاد و تعدد تملکات املاک واقع در طرح در این منطقه را از جمله مشکلات موجود در این منطقه عنوان کرد و گفت: در حال حاضر نیز ۲۵۰۰ هکتار حریم نیز به وسعت منطقه ۶ اضافه شده است.


این مسئول در ادامه سخنان خود ضمن اشاره به معابر قدیمی و خیابان های نامناسب، کمبود آسفالت را از دیگر مشکلات منطقه بیان کرد.


مدیر منطقه ۶ شهرداری کرج تعامل بین شهروندان و شهرداری را مثبت ارزیابی کرد.


عباس حق محمدلو اذعان داشت: این منطقه نیازمند نگاه ویژه مسئولین، مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر می باشد تا بتوان نیازهای اصلی شهروندان را که آبادانی و سلامت شهری است فراهم کرد.


ضرورت توجه به فرصت ها و تهدیدهای موجود در منطقه ۶


شهردار کرج در این بازدید ضمن تقدیر از زحمات مدیر منطقه، معاونین و مسئولین اظهار داشت: با توجه به وسعت جغرافیایی و جمعیت بالا در این منطقه فرصت های فراوانی وجود دارد و از سویی تهدیدهایی نیز دیده می شود که نباید نادیده گرفته شود.


علی ترکاشوند ضمن اشاره به وظیفه خطیر خدمات شهری جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز و صدور اخطاریه به مالکین را ضروری دانست و عنوان کرد: معابر و خیابان ها سهم تمامی شهروندان می باشد که برخی افراد سود جو حق تصرف و ریختن مصالح ساختمانی در آن را ندارند.


این مسئول در ادامه افزود: نظافت شهری و جمع آوری به موقع زباله ها از دیگر وظایف اصلی خدمات شهری دانست که عدم رعایت این مهم سلامت شهروندان را به خطر خواهد انداخت.


وی در این راستا پیشنهاد داد: با تشکیل کمیته نظارتی با حضور معاونین و دستگاه های نظارتی نسبت به بازدیدهای روزانه از سطح منطقه اقدام شود تا نتایج حاصله کمک شایانی به مدیر منطقه و خدمت رسانی به شهر و شهروندان کند.


برنامه ریزی مدون جهت افزایش جذب درآمد


شهردار کرج در بخش دیگری از سخنان خود به جذب درآمدهای پایدار شهرداری اشاره و اظهار داشت: تعامل شهرداری با شهروندان موجب افزایش راندمان کاری و تقویت جذب درآمدها خواهد شد که نیازمند برنامه ریزی مدون می باشد.


این مسئول به افزایش راندمان کاری در واحد شهرسازی تاکید کرد و افزود: در جهت رضایت مردم و سهولت در اخذ پروانه ساخت واحد شهرسازی با برنامه ریزی مدون بتواند تشکیل پرونده تا صدور پروانه را در حداقل زمان به سرانجام برساند.


ضرورت افزایش تابلوهای ترافیکی در سطح منطقه


شهردار کرج در ادامه سخنان خود به اجرای طرحی در خصوص تابلوهای ترافیکی سطح شهر اشاره کرد و گفت: منطقه ۶ نیز از این امر مشتثنی نبوده و نیازمند افزایش تابلوهای ترافیکی راهنمایی و  رانندگی جهت هدایت مسیر می باشد.


مدیران شهری در امر تهاتر اهتمام داشته باشند


علی ترکاشوند تهاتر تملکات را از دیگر موارد مورد بحث خود قرار داد و افزود: مدیران شهری، و معاونین و مسئولین در راستای تهاتر تملکات اهتمام ویژه داشته باشند.


وی در پایان از زحمات عباس حق محمدلو مدیر منطقه ۶ و پرسنل این منطقه تقدیر و تشکر کرد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری