جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۲
سایت مدارک و اشیاء گمشده
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، برای هر یک از ما ممکن است، پیش آمده باشد که مدارکی را گم کرده یا در مکانی جا گذشته باشیم و اصلا ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، برای هر یک از ما ممکن است، پیش آمده باشد که مدارکی را گم کرده یا در مکانی جا گذشته باشیم و اصلا مورد سرقت قرار گرفته باشد و دیگر نتوانسته باشیم آن را بدست آوریم. ناامید نباشید، همشهری آنلاین به شما یک سایت اینترنتی بسیار مفید که توسط شرکت پست ایران راه اندازی شده است، معرفی می‌کند. این سایت تمام مدارک پیدا شده‌ را که به اداره پست ارسال می‌شود را اعلام می‌کند.


تنها کافی است به این آدرس http://postyafteh.post.ir  مراجعه کرده و مدارک را بر اساس نام و یا نام خانوادگی خود یا آشنایان خود را جستجو کنید.


تعداد زیادی مدارک پیدا خواهید کرد! امتحان کنید، شاید شما هم جز افرادی باشید که از این طریق مدارک و اشیاء گمشده خود مانند شناسنامه، کارت ملی، کارت شناسایی، طلا و… حتی “خودرو ” را پیدا کرده‌اند.


اشیاء گمشده


خوشبختانه بیشتر این مدارک توسط اشخاص ناشناس و آگاه به این امر به صندوق پستی انداخته می‌شوند. جا دارد، این فرهنگ صحیح پست اشیاء گمشده به اداره پست، از طریق صندوق‌های پستی را ستوده و از مردمان خوب سرزمینمان برای انجام این کار سپاسگذاری کنیم.


دوستان و خوانندگان همشهری آنلاین در صورت یافتن هر گونه مدرک آن را به صندوق پستی انداخته و با این کار کوچک، فردی را از نگرانی رهانیده و حس اعتماد را در جامعه افزایش دهید.


شما با ارسال مدارک پیدا شده به پست کمک می‌کنید تا مسئولان پست مشخصات آن را در سایت اعلام کنند و فرد مدرک گم کرده نگران با مراجعه به پست، مدرک گم شده خود را دریافت کرده و شاد شود. در آخر با بازگو کردن این فرهنگ نیک و آموزش آن به فرزندان خود یا در مدارس آن را گسترش دهید.


اطلاعات سایر اشیاء مسروقه و یا گمشده نیز مانند؛ خودرو، طلا و.. از طریق سایر نهاد‌ها و سازمان‌های مربوطه به پست ارسال شده و پست نیز در اختیار عموم مردم قرار می‌دهد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری