جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۲
شهردار کرج به منطقه ۵ رفت/
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، علی ترکاشوند با همراهی دو معاون و مدیر منطقه 5 شهرداری کرج از نزدیک با روند اجرای طرح های مختلف در این ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، علی ترکاشوند با همراهی دو معاون و مدیر منطقه ۵ شهرداری کرج از نزدیک با روند اجرای طرح های مختلف در این منطقه آشنا شد.


بررسی روند اجرای بلوار پونه و بلوار جدیدالاحداث مصطفی خمینی بخشی از این بازدید چند ساعته بود که شهردار کرج روند آن را مطلوب ارزیابی کرد.


وی با قدردانی از تلاش مدیر منطقه در راستای بازگشایی بلوار پونه این امر را که پس از سالها رکود عملیاتی شد شایسته قدردانی دانست و بر تسریع در اجرای آن تاکید کرد.


شهردار کرج با اشاره به تملکات وسیع در مسیر اجرای این طرح این امر را عاملی برای وقفه در اجرا دانست و بر همکاری دستگاههای ذیربط برای تملک سه ملک باقیماده دیگر در این پروژه تاکید کرد.


وی در ادامه به بلوار مصطفی خمینی هم سر زد و این طرح را در راستای تسهیل در مسیر تردد شهروندان مطلوب ارزیابی کرد.


ترکاشوند در ادامه اجرای طرحهای زیرساختی و عمرانی در سطح منطقه ۵ را ضروری دانست و بر تامین سرانه ها به منظور رفاه شهروندی در این منطقه تاکید کرد.


در این بازدید که با حضور کمالی زاده معاون فنی و عمرانی و احمدی پرگو معاون معماری و شهرسازی با همراهی رحیمی مدیرمنطقه ۵ انجام شد طرح ها به لحاظ فنی و کارشناسی مورد بررسی قرار گرفت و چالش ها و موانع به منظور تسریع در روند طرح ها ارزیابی شد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری