جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۲
حل مشکلات معیشتی مردم در دستور کار مدیران قرار گیرد
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، سیدطاهر طاهری اظهار داشت: همانگونه که شاهد بودیم حماسه سیاسی با برگزاری انتخابات عظیمی تحقق یافت و اکنون در مسیر تحقق «حماسه اقتصادی» ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، سیدطاهر طاهری اظهار داشت: همانگونه که شاهد بودیم حماسه سیاسی با برگزاری انتخابات عظیمی تحقق یافت و اکنون در مسیر تحقق «حماسه اقتصادی» قرار داریم.


وی حرکت در این مسیر را مورد تأکید مقام معظم رهبری نیز دانست و یادآور شد:  معظم له پس از خلق حماسه سیاسی تحقق «حماسه اقتصادی» را بارها مورد تأکید قرار داده اند و تمامی مسئولان و مدیران خدوم نظام جمهوری اسلامی ایران نیز باید با پیروی از منویات مقام معظم رهبری ادامه دهند این راه باشند.


طاهری حل مشکل معیشتی مردم و ارتقاء سطح زندگی را یکی از عوامل تحقق شعار حماسه اقتصادی دانست و تأکید کرد: تلاش مسئولان امر باید رفع مسائل معیشتی مردم باشد، در این راستا می توان با بکارگیری مشارکت های اقتصادی خلأیی را که در طول سالهای اخیر مغفول مانده است برطرف ساخت.


وی بهره گیری از مشارکت بخش خصوصی در برنامه ها و طرح های مختلف سرمایه گذاری را گامی در جهت تحقق بخشیدن به شعار سال دانست.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری