جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۲
تابلوهای سطح شهر به صورت میدانی بررسی شدند
عبدالرضا معظمی گودرزی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری این کلانشهر، تابلوهای سطح شهر را به نوعی بیانگر هویت و شخصیت ساکنین این منطقه دانست. گودرزی تصریح کرد: عدم وجود ...
عبدالرضا معظمی گودرزی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری این کلانشهر، تابلوهای سطح شهر را به نوعی بیانگر هویت و شخصیت ساکنین این منطقه دانست.


گودرزی تصریح کرد: عدم وجود هماهنگی و هارمونی لازم بین تابلوها می تواند علاوه بر آلودگی بصری در نظر بینندگان، موجب ایجاد ذهنیت منفی نسبت به شخصیت ساکنان کرجی از منظر مهمانان شود.


وی افزود: این بازدید میدانی نیز به همین منظور انجام شد تا ضمن بررسی نقاط ضعف و مشکلات حوزه زیباسازی در بخش تابلوهای سطح شهر، مسیر ساماندهی به این تابلوها را بررسی کنیم.


این مسئول با بیان اینکه بازدید فوق با حضور مدیرعامل سازمان انجام گرفته است، خاطرنشان کرد: هم اکنون ساماندهی تابلوهای سطح شهر در دستور کار قرار گرفته که هدف از این بازدید که طی آن تابلوهای سریالی به صورت منطقه ای مورد بررسی قرار گرفت نیز همین نکته است.


سرپرست معاونت فنی و اجرایی سازمان زیباسازی شهرداری کرج، تصریح کرد: کد دار کردن تابلوهای سطح شهر نیز از دیگر اقداماتی بوده که این سازمان به همین منظور صورت داده و بر اساس آن هر تابلو با توجه به خصوصیات و ویژگی های خود صاحب شناسنامه خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری